Obserwuj nas na Facebook

OSP Niemysłów najlepsze w turnieju piłkarskim

Siedem drużyn OSP z terenu Gminy rywalizowało w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Poddębic.

– Po emocjonującym i wyrównanym meczu finałowym o zwycięstwie zdecydowały rzuty karne. Te wygrała drużyna OSP Niemysłów. Drugie miejsce zajął zespół OSP Poddębice I, a trzecie strażacy z OSP Bałdrzychów – informuje Przemysław Jaszczak, prezes Zarządu Miejsko-Gminnego OSP RP w Poddębicach, które organizowało zawody.

W klasyfikacji na czwartym miejscu uplasowało się OSP Chropy, piąte miejsce przypadło OSP Poddębice II, szóste zajęło OSP Niewiesz, a siódme OSP Ciężków.

Najlepszym bramkarzem został Błażej Woźniak z OSP Niemysłów, a najlepszym zawodnikiem wybrano Wojciecha Kochanka również z OSP Niemysłów.

Zwycięska drużyna OSP Niemysłów będzie reprezentować Gminę Poddębice na Powiatowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej OSP, który planowany jest na 9 lutego br.

 

źródło: Gmina Poddębice

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

SAZAN PĘCZNIEW ODDAJE TRZECI WALKOWER

IV LIGA Termy Poddębice – ŁKS III Łódź 0:3 (0:0)   pozostałe mecze: UMKS Korab Łask 2-6 Ceramika Opoczno 3 czerwca, 18:15 Polonia Piotrków Trybunalski 1-2 KS Kutno 6 czerwca,

PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA

IV LIGA – XXXIII KOLEJKA 06 czerwca (SOBOTA) godz. 14:00 BYCZYNA Termy Poddębice (17) – ŁKS III Łódź (8)  obsada sędziowska: Płomiński Adam, Hajduk Franciszek, Chaber Wiktor.   pozostałe mecze: