Obserwuj nas na Facebook

Nowi zawodnicy w KEEZA Termach Nerze

Drużyna KEEZA Termy Ner Poddębice w 19 meczach rundy jesiennej IV ligi zgromadziła 16 punktów i zajmuje w ligowej tabeli 15 miejsce. Zespół prowadzony od niedawna przez trenera Patryka Ożadowicza pieczołowicie przygotowuje się do wiosny, w której czeka go walka o utrzymanie. Udział w zajęciach oraz meczach sparingowych rozgrywanych w Byczynie biorą nowi piłkarze.

Alan Matczak powrócił z wypożyczenia do TS Janiszewice (grupa trzecia klasy okręgowej), natomiast Maciej Stajewski przyszedł z A-klasowej (grupa trzecia) Pisi Zygry. Igor Gierasimiuk grał w Olimpii Karsznice (również grupa trzecia klasy A), a treningi wznowił Serhii Paias.

źródło: lodzkifutbol.pl

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Koncert Małej Armii Janosika – moc góralskiej muzyki

13 czerwca mieliśmy w Uniejowie okazję przeżyć niezwykłe muzyczne i duchowe wydarzenie. W malowniczej scenerii, przy tężni solankowej, odbył się wyjątkowy koncert Małej Armii Janosika – największej góralskiej kapeli w Polsce. Zachwyciła publiczność autentyczną

TERMALNI ŻEGNAJĄ SIĘ Z IV LIGĄ

IV LIGA Boruta Zgierz – Termy Poddębice  5:3 (2:1) … Starczewski Krystian (26′), Oyedele (50′), Piotrowski Kacper (53′).   pozostałe mecze: KS Kutno 4-0 Ceramika Opoczno 13 czerwca, 13:00 UMKS