Liga i puchary 2023/2024

0
53
views

Do 30 września 2023 Łódzki Związek Piłki Nożnej będzie przyjmował zgłoszenia drużyn zainteresowanych grą w futsalowej III lidze oraz Pucharze Polski kobiet i mężczyzn.


Akces do udziału w poszczególnych rozgrywkach sezonu 2023/2024 należy składać drogą elektroniczną na adres: lodzki@zpn.pl. W każdym zgłoszeniu należy wskazać konkretne rozgrywki (III PLF, Puchar Polski Kobiet bądź Puchar Polski Mężczyzn) oraz: nazwę klubu/drużyny, imię i nazwisko osoby reprezentującej dany klub/drużynę oraz e-mail i telefon kontaktowy.

Zachęcamy do zapisów!

 

Ostatnie miejsca na kursy w Łodzi i Bełchatowie!

Kończą się zapisy na trenerskie kursy UEFA B w Łodzi oraz UEFA C w Bełchatowie. Na obu zostało już tylko po kilka wolnych miejsc.


Przypominamy, że zapisów i wszelkich formalności związanych z uczestnictwem w kursach należy dokonywać za pośrednictwem osobistego profilu na platformie pzpn24.pzpn.pl, gdzie po zarejestrowaniu w zakładce danego wydarzenia można znaleźć wszystkie niezbędne informacje dotyczące kursu. Osoby zainteresowane udziałem w kursach przed złożeniem aplikacji muszą utworzyć konto trenera.

Uczestnikiem kursów trenerskich UEFA może być osoba, która:

– posiada minimum średnie wykształcenie,
– posiada świadectwo ukończenia kursu pierwszej pomocy,
– przedstawi zaświadczenie wystawione przez lekarza o stanie zdrowia pozwalającym na wykonywanie zawodu trenera piłki nożnej i uczestnictwo w kursie,
– przedstawi zaświadczenie o niekaralności z KRS (ważne 180 dni od daty wydania).

 

źródło: lzpn.org

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ