Obserwuj nas na Facebook

KRZYSZTOF PAWLAK MISTRZEM POLSKI

XXV Mistrzostwa Polski Strażaków w Futsalu

W dniach 23-25 października 2019 roku w Spale odbyły się XXV Mistrzostwa Polski Strażaków w Halowej Piłce Nożnej. W rywalizacji udział wzięło 16 drużyn z 15 województw i 1 szkoła pożarnicza. Do składu reprezentacji województwa łódzkiego został powołany funkcjonariusz tut. Komendy mł. ogn. Krzysztof Pawlak, który ze swoją drużyną po raz trzeci obronił tytuł Mistrza Polski.

Gratulacje dla naszego bramkarza i jego drużyny!

http://nbip.pl/kppsppoddebice/i/?i=49080

źródło: http://kppsppoddebice.binp.info

 

 

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

SAZAN PĘCZNIEW ODDAŁ TRZECI WALKOWER

IV LIGA Termy Poddębice – ŁKS III Łódź 0:3 (0:0)   pozostałe mecze: UMKS Korab Łask 2-6 Ceramika Opoczno 3 czerwca, 18:15 Polonia Piotrków Trybunalski 1-2 KS Kutno 6 czerwca,

PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA

IV LIGA – XXXIII KOLEJKA 06 czerwca (SOBOTA) godz. 14:00 BYCZYNA Termy Poddębice (17) – ŁKS III Łódź (8)  obsada sędziowska: Płomiński Adam, Hajduk Franciszek, Chaber Wiktor.   pozostałe mecze: