KOLEJNE ZWYCIĘSTWO TERMALNYCH Z UNIEJOWA – LIDER ODDANY TERMALNYCH Z PODDĘBIC

0
128
views

KLASA OKRĘGOWA

Termy/K-Flex Uniejów – Orzeł Piątkowisko 4:0 

Lewandowski Cyprian, Balcerczyk Antoni, Herman Jakub, Cisoń Grzegorz.

ł: Łyskawka (85′ Stępień), Matusiak(c)(70’Kozarek), Gzyl, Koziełek, Kwiatkowski (65′ Olczyk), Lewandowski (70′ Graczyk), Gębski (70′ Tomczak), B.Nowak (60′ Górecki), Herman, Cisoń, W.Nowak (65′ Balcerczyk)
rezerwowi: Zdych, Leśniewski

 

Orzeł Parzęczew – Termy Poddębice 0:0

skład: Piotrowski – Gzyl, Bagrodzki, Świątczak (19′ Mańka), Korski, Tomaszewski, Śmiglewski (77′ Madej), Stajewski, Spychalski (65′ Jarczewski), Adamczyk (60′ Cebulski), Peda (88′ Mirowski).

Rezerwowi: Latek, Janiszewski.

 

pozostałe mecze:

Włókniarz Pabianice 4:2 KAS Konstantynów
Stal Głowno 1:2 AKS SMS II Łódź
GKS Ksawerów 3:4 Włókniarz Zgierz
LKS Różyca 10:1 Bzura Ozorków
Rosa Rosanów 2:6 Iskra Dobroń
Orzeł Parzęczew 0:0 LKS Termy Poddębice
Victoria Rąbień 1:2 Olimpia Karsznice
Termy Uniejów 4:0 Orzeł Piątkowisko

 

tabela:

1 LKS Różyca 20 49 80 25 16 1 3
2 LKS Termy Poddębice 20 48 82 18 15 3 2
3 GKS Ksawerów 20 45 74 29 14 3 3
4 Stal Głowno 20 44 77 22 14 2 4
5 Włókniarz Pabianice 20 41 53 29 13 2 5
6 Orzeł Parzęczew 20 38 45 22 12 2 6
7 Włókniarz Zgierz 20 36 57 42 12 0 8
8 KAS Konstantynów 20 25 38 44 7 4 9
9 Termy Uniejów 20 23 45 60 7 2 11
10 Victoria Rąbień 20 23 35 59 7 2 11
11 AKS SMS II Łódź 20 22 42 53 7 1 12
12 Iskra Dobroń 20 21 34 54 6 3 11
13 Olimpia Karsznice 20 18 37 65 5 3 12
14 Bzura Ozorków 20 14 27 78 4 2 14
15 Rosa Rosanów 20 14 22 64 4 2 14
16 Orzeł Piątkowisko 20 2 14 98 0 2 18

 

 

KLASA A GRUPA III

Sokół Lutomiersk – Sazan Pęczniew 1:5

… Chmielecki Patryk-2, Walczak Piotr-2, Chmielecki Sebastian.

 

pozostałe mecze:

Włókniarz Konstantynów 4:1 PTC Pabianice
Orzeł Kazimierz 1:6 Korab Łask
Sokół Lutomiersk 1:5 Sazan Pęczniew
Victoria Szadek 3:3 KS Rębieskie
Pogoń II Zduńska Wola -:- LUKS Bałucz

 

tabela:

1 Korab Łask 16 43 79 12 14 1 1
2 Włókniarz Konstantynów 14 31 35 21 10 1 3
3 LUKS Bałucz 15 29 63 31 9 2 4
4 Sokół II Aleksandrów 14 28 48 31 8 4 2
5 Sazan Pęczniew 16 23 43 42 7 2 7
6 Pogoń II Zduńska Wola 15 22 40 48 7 1 7
7 Orzeł Kazimierz 15 18 34 43 5 3 7
8 Victoria Szadek 16 17 29 43 5 2 9
9 Sokół Lutomiersk 16 17 29 45 5 2 9
10 PTC Pabianice 14 16 28 35 5 1 8
11 KS Rębieskie 16 9 28 62 2 3 11
12 Widawia Widawa 15 9 13 56 3 0 12

 

 

KLASA A GRUPA IV

GLKS Sarnów/Dalików – Magnat Sierpów 0:6

 

pozostałe mecze:

Kotan Ozorków 2:2 Kobra Leźnica Wielka
Ostrovia Ostrowy 1:3 LKS Świnice Warckie
GLKS Sarnów/Dalików 0:6 Magnat Sierpów
Malina Piątek 1:2 MKS Mianów
Expom Krośniewianka 6:1 Zryw Śliwniki
Witonianka Witonia 2:1 Salos Róża Kutno

 

tabela:

1 Witonianka Witonia 16 39 56 15 12 3 1
2 Magnat Sierpów 16 30 50 34 9 3 4
3 Kobra Leźnica Wielka 16 29 30 24 8 5 3
4 GLKS Sarnów/Dalików 16 25 44 34 7 4 5
5 MKS Mianów 16 22 34 37 7 1 8
6 Ostrovia Ostrowy 16 21 35 32 6 3 7
7 Malina Piątek 16 20 27 44 6 2 8
8 Salos Róża Kutno 16 19 38 33 5 4 7
9 LKS Świnice Warckie 15 18 27 30 5 3 7
10 Kotan Ozorków 15 16 28 58 5 1 9
11 Expom Krośniewianka 16 16 39 49 5 1 10
12 Zryw Śliwniki 16 14 30 48 4 2 10

 

 

KLASA B GRUPA I

Pisia Zygry – Łódzki Klub Sportowy 1:8

 

pozostałe mecze:

AKS SMS III Łódź 2:1 Teofilek Łódź
Włókniarz II Konstantynów 4:1 AMII II Łódź
Korab II Łask 7:0 LKS Kwiatkowice
Pisia Zygry 1:8 Łódzki Klub Sportowy
GKS II Ksawerów 2:1 Rokita Rokitnica

 

tabela:

1 Korab II Łask 12 29 52 13 9 2 1
2 AKS SMS III Łódź 12 27 44 24 9 0 3
3 Teofilek Łódź 12 25 51 31 8 1 3
4 Włókniarz II Konstantynów 12 24 25 18 8 0 4
5 GKS II Ksawerów 12 22 32 27 7 1 4
6 AMII II Łódź 12 17 31 29 5 2 5
7 Łódzki Klub Sportowy 12 15 28 26 5 0 7
8 LKS Kwiatkowice 12 10 17 41 3 1 8
9 Rokita Rokitnica 12 4 11 38 1 1 10
10 Pisia Zygry 12 3 14 58 1 0 11

 

 

KLASA B GRUPA II

Grom Powodów – Górnik Łęczyca 

Łódzki Związek Piłki Nożnej, rozpatrzy sprawę nie rozegrania tego spotkania.

 

Termy II Poddębice – GKS Byszew 7:1

Janowski Dominik-3, Grabarczyk Dawid, Smulik Igor, Fąfara, sam. 

skład: Smulik – Korolewski (58′ F. Izydorczyk), Jesionowski (68′ Winciorek), Nastarowicz, Grabarczyk, Wójcik, Misztal, Galoch (63′ B. Izydorczyk), Kubiak, Fąfara (46′ Zagłoba), Janowski.

 

pozostałe mecze:

Orzeł Wróblew 4:3 Kanarki Małachowice
LKS Modlna 0:2 Fair Play Kutno
Grom Powodów 0:0 Górnik Łęczyca
Iskra Góra św. Małgorzaty 12:1 LKS Gieczno
Termy II Poddębice 7:1 GKS Byszew

 

tabela:

2 Górnik Łęczyca 13 30 60 17 10 0 2
1 Termy II Poddębice 13 33 69 23 11 0 2
3 Grom Powodów 13 27 56 27 9 0 3
4 Kanarki Małachowice 13 22 63 30 7 1 5
5 Fair Play Kutno 12 21 34 35 7 0 5
6 Orzeł Wróblew 13 19 39 47 6 1 6
7 LKS Modlna 13 18 29 40 6 0 7
8 Iskra Góra św. Małgorzaty 12 16 32 20 5 1 6
9 Sokół Skromnica 12 10 26 46 3 1 8
10 GKS Byszew 13 6 19 53 2 0 10
11 LKS Gieczno 13 3 18 107 1 0 12

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ