Keeza w klasach okręgowych, A i B!

0
78
views

W lipcu 2020 Łódzki Związek Piłki Nożnej podpisał z firmą Tomadex – właścicielem marki Keeza – umowę, na mocy której w minionym sezonie cztery grupy klasy okręgowej miały sponsora tytularnego. Współpraca okazała się na tyle owocna, że obie strony postanowiły nie tylko ją przedłużyć, ale też rozszerzyć o klasy A i B.


– Jeśli coś dobrze funkcjonuje, to nie należy tego psuć. Nasza dotychczasowa współpraca z firmą Tomadex układała się wzorcowo i obie strony były z niej zadowolone. Dlatego bardzo się cieszymy z faktu, że nadal będziemy podążać tą samą drogą. Dzięki poprzedniej umowie po raz pierwszy w historii mieliśmy tytularnego sponsora rozgrywek prowadzonych przez ŁZPN. Ten model współpracy sie sprawdził, więc teraz go rozszerzamy, kontunuując tym samym politykę wspierania klubów rywalizujących w ligach prowadzonych przez nasz związek – poinformował prezes ŁZPN Adam Kaźmierczak.

Jego gościem był dzisiaj szef Tomadeksu Tomasz Szulc, który również nie krył zadowolenia z realizacji poprzedniej umowy. Owocem spotkania w siedzibie łódzkiego związku był kolejny dokument, określający zasady kooperacji w sezonie 2021/2022. Podpisy Kaźmierczaka i Szulca przypieczętowały nową umowę, dzięki której przez kolejne dwanaście miesięcy rywalizacja w czterech grupach piątego szczebla rozgrywkowego toczyć się będzie pod nazwą Klasa Okręgowa KEEZA, natomiast na dwóch niższych poziomach będą to odpowiednio: Klasa A KEEZA ELITE i Klasa B KEEZA ELITE.

Podobnie jak przed rokiem umowa podpisana przez ŁZPN i Tomadex gwarantuje każdemu klubowi występującemu w klasach okręgowych voucher o wartości 1000 zł na na zakup sprzętu sportowego Keeza. Zespołom występującym w klasach A i B sponsor tytularny rozgrywek przekaże natomiast vouchery o wartości 500 zł.

ŁZPN/Keeza

źródło: lzpn.org

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ