WYNIKI PIERWSZYCH MECZÓW W TYM ROKU O PUNKTY

0
110
views

KLASA OKRĘGOWA

Termy Poddębice – AKS SMS II Łódź 5:2 (2:1)

Jarczewski Dariusz, Peda Jan, Spychalski Mateusz, Piotrowski, Wojtczak. 

 

LKS Różyca – Termy/K-Flex Uniejów 3:1 

 

pozostałe mecze:

LKS Różyca 3:1 Termy Uniejów
Orzeł Parzęczew 2:0 Iskra Dobroń
Włókniarz Zgierz 5:1 Olimpia Karsznice
Victoria Rąbień 3:2 KAS Konstantynów
Włókniarz Pabianice 4:0 Rosa Rosanów
LKS Termy Poddębice 5:2 AKS SMS II Łódź
Stal Głowno 12:0 Orzeł Piątkowisko
GKS Ksawerów 6:4 Bzura Ozorków

 

tabela:

1 GKS Ksawerów 16 44 63 12 14 2 0
2 LKS Termy Poddębice 16 40 74 16 13 1 2
3 LKS Różyca 16 39 63 20 13 0 3
4 Stal Głowno 16 35 60 19 11 2 3
5 Włókniarz Pabianice 16 34 43 22 11 1 4
6 Orzeł Parzęczew 16 28 38 22 9 1 6
7 Włókniarz Zgierz 16 27 46 36 9 0 7
8 KAS Konstantynów 16 21 31 33 6 3 7
9 Victoria Rąbień 16 19 29 50 6 1 9
10 Iskra Dobroń 16 17 26 46 5 2 9
11 AKS SMS II Łódź 16 16 36 44 5 1 10
12 Termy Uniejów 16 14 30 55 4 2 10
13 Olimpia Karsznice 16 14 30 54 4 2 10
14 Rosa Rosanów 16 13 17 48 4 1 11
15 Bzura Ozorków 16 11 21 54 3 2 11
16 Orzeł Piątkowisko 16 1 10 86 0 1 15

 

 

KLASA A GRUPA III

Sokół II Aleksandrów Łódzki – Sazan Pęczniew 6:2

 

pozostałe mecze:

Sokół II Aleksandrów 6:2 Sazan Pęczniew
Orzeł Kazimierz 2:1 Victoria Szadek
Pogoń II Zduńska Wola 6:0 Sokół Lutomiersk
Widawia Widawa 0:7 Korab Łask
Włókniarz Konstantynów 3:1 KS Rębieskie
PTC Pabianice 0:1 LUKS Bałucz

 

tabela:

1 Korab Łask 12 31 60 9 10 1 1
2 LUKS Bałucz 12 26 48 24 8 2 2
3 Włókniarz Konstantynów 12 25 28 19 8 1 3
4 Sokół II Aleksandrów 12 22 40 28 6 4 2
5 Pogoń II Zduńska Wola 12 21 32 34 7 0 5
6 PTC Pabianice 12 16 27 26 5 1 6
7 Sokół Lutomiersk 12 16 25 33 5 1 6
8 Orzeł Kazimierz 12 14 25 34 4 2 6
9 Victoria Szadek 12 13 23 30 4 1 7
10 Sazan Pęczniew 12 11 26 37 3 2 7
11 KS Rębieskie 12 7 17 48 2 1 9
12 Widawia Widawa 12 6 10 39 2 0 10

 

 

KLASA A GRUPA IV

GLKS Sarnów/Dalików – Malina Piątek 4:0 (2:0)

Zamolski Dawid, Stachlewski Krzysztof, Witczak Arkadiusz, Stasiak Jakub.

skład: Krystian Pecyna, Oliwier Hermanowicz, Krzysztof Matczak, Bartłomiej Szachta, Adrian Madaj, Arkadiusz Witczak, Kacper Pietrzyk, Janusz Grzelak, Jakub Stasiak, Dawid Zamolski, Krzysztof Stachlewski.

Zmiany:
56 minucie Stelmachowicz Zamolski.
63 minuta Szachta Kubik.
71 minuta HermanowiczRoźniakowski.
83 minuta PecynaJewczak.

 

pozostałe mecze:

Salos Róża Kutno 3:1 MKS Mianów
Ostrovia Ostrowy 5:3 Expom Krośniewianka
Kobra Leźnica Wielka 1:0 LKS Świnice Warckie
GLKS Sarnów/Dalików 4:0 Malina Piątek
Witonianka Witonia 4:0 Zryw Śliwniki
Kotan Ozorków 3:2 Magnat Sierpów

 

tabela:

1 Witonianka Witonia 12 32 49 9 10 2 0
2 GLKS Sarnów/Dalików 12 24 41 22 7 3 2
3 Kobra Leźnica Wielka 12 23 24 19 7 2 3
4 Malina Piątek 12 19 23 33 6 1 5
5 Ostrovia Ostrowy 12 18 30 24 5 3 4
6 Magnat Sierpów 12 18 31 30 5 3 4
7 Salos Róża Kutno 12 15 32 26 4 3 5
8 Kotan Ozorków 12 15 23 46 5 0 7
9 LKS Świnice Warckie 12 12 21 26 3 3 6
10 Zryw Śliwniki 12 10 21 37 3 1 8
11 MKS Mianów 12 10 23 32 3 1 8
12 Expom Krośniewianka 12 9 24 38 3 0 9

 

 

MECZE SPARINGOWE

Termy II Poddębice – Start Szczawin 5:0 (2:0)

Galoch Sebastian, Wójcik Artur, Grabarczyk Dawid, Misztal Jakub, Janowski Dominik.

skład: Smulik – Gzyl, Nastarowicz, Kubacki, Misztal, Tomaszewski, Wójcik, Galoch, Korolewski, Kubiak, Jaśczak. Grali również: Cieśla, Janowski, Grabarczyk, Knera, F. Izydorczyk, Korolewski, Kubiaczyk, Winciorek, Zagłoba.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ