Obserwuj nas na Facebook

Gran Derbi dla Sazana

            IV liga Boruta Zgierz – LKS Ner Poddębice mecz przełożony na 11 czerwca godz. 17:30   pozostałe mecze: Jutrzenka Warta 1:1 Astoria Szczerców ŁKS Łódź 3:0 Włókniarz Moszczenica Start Brzeziny 4:1 LKS Mierzyn Włókniarz

Czytaj więcej »

„Gran Derby” w … Ciężkowie

                IV liga   MKP Boruta Zgierz – LKS Ner Poddębice mecz przełożony na 11 czerwca 2014 r. (środa)     klasa okręgowa   08 czerwca (niedziela) . godz. 18:00 . Uniejów MGLKS

Czytaj więcej »

Niespodziewana porażka

          IV liga   NER PODDĘBICE – MAZOVIA RAWA MAZOWIECKA 1-2 (0-0) Bramki:1-0.Gilarski.Damian(56′),1-1.Słodki.Bartosz(66′),1-2.Stawiński.Robert(89′). NER:Matusiak-Owczarek,Czekalski,Piórkowski-Pałczyński,Woźniak,Pawlikowski(80′-Makowski),Pabjańczyk, Gilarski(75’Makowski)-Stajewski(65′-Jesionowski),Pietrzak(46′-Jarczewski). MAZOVIA:Sadowski-Bednarek,Ornafa,Kozik,Kowalczyk-Stawiński,Karaś,Stawiński(80′-Kopczyński),Stasiewicz-Bednarek,Cukiert(55′-Słodki). Napomnienia(żółta.kartka):Woźniak.Krzysztof(44′),Pabjańczyk.Joachim(74′)>>>Karaś.Jarosław(16′). pozostałe mecze: KS Paradyż 3:1 MKS Zjednoczeni Stryków LKS Astoria Szczerców 0:0 Widok Skierniewice GLKS Włókniarz Moszczenica 4:4 MKS

Czytaj więcej »

Kolejne trzy punkty w zasięgu …

          IV liga   04 czerwca (środa) . godz. 19:00 . Byczyna LKS Ner Poddębice (4) – Mazovia Rawa Mazowiecka (18) obsada sędziowska: Chodorowicz (WS Piotrków)   pozostałe mecze: 16:00 – Concordia Piotrków – ŁKS Łódź

Czytaj więcej »

Ner już czwarty w tabeli …

              IV liga   ZAWISZA PAJĘCZNO – NER PODDĘBICE 0-1 (0-0). Bramka:0-1.Rachubiński.Mariusz(61′). PAJĘCZNO:Wnuk-Staszczyk,Okrzesik,Pałyska,Wilkoszewski-Piekielny(61′-Popiel),Dymek,Leszczyk(80′-Brożyna),Krężel(44′-Piłatowski)-Jasiński,Domoń(71′-Romański). NER:Marciniak-Stajewski-Czekalski,Piórkowski-Pałczyński(85′-Sobańda),Pawlikowski,Woźniak,Pabjańczyk, Jarczewski(46′-Socha)-Pietrzak(46′-Gilarski),Rachubiński. Napomnienia (żółta.kartka):Okrzesik.Ariel(51′),Popiel.Tomasz(87′)>>>Pietrzak.Mateusz(22′). Sędzia.główny: Pryczek.Paweł>>>asystenci:Janiec.Bartłomiej,Kaczor.Robert.(WS.Piotrków.Tryb) źródło:LKS Ner Poddębice pozostałe mecze: Mazovia Rawa Mazowiecka -:- Warta Działoszyn Start Brzeziny 3:3 Czarni

Czytaj więcej »

Sarnów już vice liderem

          klasa „A” grupa III GLKS Sarnów/Dalików – Bzura Młogoszyn 3:0 (1:0) Stachlewski Krzysztof-2 Stelmachowicz Michał-1   Informacje o kadrze GLKS SarnówDalików 1. Martyn Olejnik   2. Michał Grabski   3. Marcin Kowalczyk   4. Paweł Urbaniak    5. Marcin Chałas   6.

Czytaj więcej »

Ner wrócił do życia … Sazan niestety …

            IV liga NER PODDĘBICE – START BRZEZINY 6-0 (2-0) Bramki:1-0.Rachubiński.Mariusz(38′),2-0.Rachubiński.Mariusz(43′),3-0.Stajewski.Maciej(61′),4-0.Pałczyński. Łukasz(70′),5-0.Pietrzak.Mateusz(87′),6-0.Socha.Bartosz(89′). NER:Marciniak-Owczarek,Czekalski,Piórkowski-Pałczyński,Woźniak(28′-Jesionowski),Pawlikowski, Pabjańczyk,Stajewski(72′-Pietrzak)-Ziober(62′-Jarczewski),Rachubiński(78-Socha). START:Grzywacz-Ryplewicz,Pabiniak,Lech,Poździej-Mikołajczyk,Rosiak(46′-Jedynak),Lindner,Szubert-Kaźmierczak(80′-Knera),Swaczyna. Sędzia.główny:Gawroński.Konrad>>>asystenci:Majewski.Maciej,Chojnacki.Tomasz. źródło: LKS Ner klasa okręgowa MGLKS Termy Uniejów – LKS Justynów 3:1 Marcin Witak-1 Kamil Pokrzywiński-1 Ireneusz Szczęsny-1 pozostałe

Czytaj więcej »

Widzew Łódź w I lidze …

              Niestety Widzew Łódź w I lidze … Widzew Łódź przegrał w Bielsku-Białej z miejscowym Podbeskidziem 0:3 (0:1) i tym samym został pierwszym spadkowiczem z T-ME. „Górale” dzięki temu zwycięstwu zapewnili sobie utrzymanie w

Czytaj więcej »

Historyczny mecz Sazana …

          IV liga   24 maja (sobota) . godz. 17:00 . Byczyna LKS Ner Poddębice (5) – Start Brzeziny (19) obsada sędziowska: Gawroński (WS Łódź) Po wygranej w środę w Zduńskiej Woli, Ner w końcu się

Czytaj więcej »

Przebudzenie Neru !!!

          IV liga   POGOŃ ZDUŃSKA WOLA – NER PODDĘBICE 0-1 (0-1). Bramka:0-1.Pałczyński.Łukasz(35′-głową). POGOŃ:Chruściel-Górzawski,Grzelak,Porada,Piotrowski-Królewiak,Witczak(51′-Tarnowski),Endler(55′-Boruń),Ignaczak(65′-Walocha)-Cichosz,Gorący(70′-Kurzynoga). NER:Marciniak-Owczarek,Czekalski,Piórkowski-Ziober,Woźniak,Pawlikowski,Rachubiński(86′-Lewandowski), Pałczyński-Socha(60′-Gilarski),Stajewski(53′-Makowski(74′-Jarczewski). Napomnienia(żółta.kartka):Grzelak.Damian(88′)>>>Rachubiński.Mariusz(44′),Socha.Bartosz(58′). pozostałe mecze: Zjednoczeni Stryków 5:1 Concordia Piotrków Trybunalski Jutrzenka Warta 2:0 Orzeł Nieborów ŁKS Łódź 3:0 Czarni Rząśnia Zawisza

Czytaj więcej »