Zwycięstwo Neru

0
59
views

 

DSCN0622

 

 

Mecz towarzyski

LKS Termy Ner Poddębice – Reprezentacja Powiatu Poddębickiego 7:3 (4:0)

Sesay Alex-2, zawodnik testowany-2, Rogalewicz Mikołaj-1, Woźniak Krzysztof-1, Różycki Przemysław-1 … Kowalczyk Marcin-1, Ciepłoch Marek-1, Zych Kamil-1

skład Reprezentacji: Korbański Emil, Urbaniak Wojciech, Paczkowski Damian, Kowalczyk Marcin, Kita Tomasz, Frisz Mateusz, Ciepłoch Marek, Jesionowski Kamil, Stajewski Arkadiusz, Zych Kamil, Śpiączka Wiktor, Stachlewski Krzysztof, Woźniak Marcin, Kubiak Krystian, Makowski Jakub.

 

W sobotę, rozegrany został mecz towarzyski, pomiędzy LKS Termy Ner Poddębice a Reprezentacją Powiatu Poddębickiego w którym to Ner wygrał 7:3. Pierwsza połowa należała zdecydowanie dla gospodarzy tego meczu, strzelając cztery gole, wiadomo już było kto w tym meczu wygra. Druga połowa należała jednak już do zawodników złożonych przede wszystkim z drużyn „A” klasowych i goście tego meczu, remisują drugą odsłonę tego spotkania 3:3. W Reprezentacji Powiatu pierwszy raz wystąpił zawodnik z Uniejowa, co było sporą niespodzianką, ale miejmy nadzieję, że był to pierwszy krok w załagodzeniu konfliktu na linii Poddębice Uniejów i za rok zagra już więcej zawodników z Term. Atmosfera podczas meczu była wzorowa i chyba każdy się musi zgodzić, że takie mecze powinny być raz w roku rozgrywane, wyróżniając zawodników, grających na co dzień w niższych ligach reprezentując nasz powiat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ