Obserwuj nas na Facebook

Zaproszenie na obchody Święta Wojska Polskiego

Serdecznie zapraszamy na obchody Święta Wojska Polskiego na Ziemi Poddębickiej. W dniu 15 sierpnia 2025 roku o godz. 10:30 w kościele św. Katarzyny w Poddębicach zostanie odprawiona msza święta w intencji Ojczyzny. Po niej odbędzie się złożenie wiązanek okolicznościowych przed kościołem. Uroczystościom będzie towarzyszyć Orkiestra Dęta Poddębice oraz Stowarzyszenie „Stokrotka” z Chrop, które przygotuje degustację grochówki.  Zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniu i wspólnego świętowania.

Zaproszenie na 15 sierpnia

 

źródło: Gmina Poddębice

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

SAZAN PĘCZNIEW ODDAŁ TRZECI WALKOWER

IV LIGA Termy Poddębice – ŁKS III Łódź 0:3 (0:0)   pozostałe mecze: UMKS Korab Łask 2-6 Ceramika Opoczno 3 czerwca, 18:15 Polonia Piotrków Trybunalski 1-2 KS Kutno 6 czerwca,

PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA

IV LIGA – XXXIII KOLEJKA 06 czerwca (SOBOTA) godz. 14:00 BYCZYNA Termy Poddębice (17) – ŁKS III Łódź (8)  obsada sędziowska: Płomiński Adam, Hajduk Franciszek, Chaber Wiktor.   pozostałe mecze: