Serdecznie zapraszamy na obchody Święta Wojska Polskiego na Ziemi Poddębickiej. W dniu 15 sierpnia 2025 roku o godz. 10:30 w kościele św. Katarzyny w Poddębicach zostanie odprawiona msza święta w intencji Ojczyzny. Po niej odbędzie się złożenie wiązanek okolicznościowych przed kościołem. Uroczystościom będzie towarzyszyć Orkiestra Dęta Poddębice oraz Stowarzyszenie „Stokrotka” z Chrop, które przygotuje degustację grochówki. Zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniu i wspólnego świętowania.
Zaproszenie na 15 sierpnia
źródło: Gmina Poddębice




