Obserwuj nas na Facebook

Zaproszenie na aukcję dzieł sztuki

W sobotę 9 listopada br. o godz. 11 w OSP Niewiesz odbędzie się aukcja dzieł sztuki malowanych przez dzieci i dorosłych z Niewiesza oraz okolic, w ramach projektu Mini Grantów z “Centerko”. Cały dochód ze zbiórki zostanie przekazany na rzecz Antosia Krawczyka. Chłopiec choruje na białaczkę i jest podopiecznym Fundacji Krwinka. Do włączenia się w akcję charytatywną zapraszają autorzy projektu – Purpurą i Złotem Malowane oraz inicjator przedsięwzięcia Sołtys Niewiesza Aleksandra Ciesielska.

 

Obwieszczenie Burmistrza Poddębic z dnia 06.11.2024 r.

 

źródło: Gmina Poddębice

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA

IV LIGA – XXXIV KOLEJKA 13 czerwca (SOBOTA) godz. 14:00 ZGIERZ Boruta Zgierz (7) – Termy Poddębice (17) obsada sędziowska: Kluska Jan, Siejka Kacper, Pacała Dawid.  Pożegnalny niestety mecz w