ŁZPN zaprasza na kursy trenerskie!

Łódzki Związek Piłki Nożnej przypomina o możliwości składania aplikacji na kursy trenerskie różnych kategorii. Szkolenia organizowane są w: Łodzi, Sieradzu, Piotrkowie Trybunalskim, Kutnie, Skierniewicach i Bełchatowie.


Zapisywać można się na następujące kursy: Grassroots D (Łódź, Sieradz, Piotrków Trybunalski), Grassroots C (Kutno, Skierniewice, Bełchatów), UEFA B (Skierniewice), UEFA A (Łódź) oraz UEFA B wyrównawczy (Łódź). W przypadku dużej liczby chętnych na ostatnie z wymienionych szkoleń zostanie otworzona aplikacja na jeszcze jeden kurs UEFA B wyrównawczy, który rozpocznie się przed końcem bieżącego roku. Jest to związane z uchwałą PZPN, na mocy której kursy wyrównawcze mogą być przeprowadzone/rozpoczęte tylko do 31 grudnia 2019.

Udział w kursach jest niezbędny do otrzymania bądź przedłużenia licencji uprawniającej do prowadzenia drużyny w danej klasie rozgrywkowej. Kluby, których drużyny w rozgrywkach ligowych będą występowały pod wodzą szkoleniowców nie mających ważnej licencji narażają się na regulaminowe kary finansowe.

źródło: Łódzki Związek Piłki Nożnej

 

 

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PODDĘBICCY POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED WŁAMANIAMI

Wakacje to czas wypoczynku i podróży. Aby pozostawiły tylko radosne wspomnienia, pamiętajmy o zabezpieczeniu swojego majątku przed wyjazdem. W dniu Europejskiego Dnia Zapobiegania Włamaniom do Domów poddębicki dzielnicowy informował mieszkańców

ZAPROSZENIE NA ZAWODY STRAŻACKIE

Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Zmagania druhów ochotników z terenu Gminy Poddębice odbędą się w niedzielę 30 czerwca br. w Niemysłowie. Początek zaplanowano na godz. 12.   KLUB STRZELECKI RCS