Żaden język nie jest już „obcy”

0
169
views

Żaden język nie jest „obcy” już dzięki tej inteligentnej japońskiej innowacji

Mówienie w języku obcym jest wysoce pożądaną umiejętnością ze względu na krajową różnorodność kulturową i liczbę firm prowadzących działalność za granicą. Znajomość języków obcych może pomóc Ci zdobyć pracę, podnosząc swoje kwalifikacje.

Nie ma znaczenia, czy jesteś pracownikiem publicznym, zajmujesz się medycyną, międzynarodowym biznesem, czy po prostu podróżujesz za granicę – umiejętność angażowania się i komunikowania z klientami w ich własnym języku jest ogromną zaletą.

Nie jesteś poliglotą?

Na szczęście dwóch słynnych japońskich wynalazców zajęło się tłumaczeniem na wyższym poziomie i stworzyło tłumacza natychmiastowego o nazwie MUAMA Enence. Może łatwo przetłumaczyć mowę w czasie rzeczywistym na ponad 40 języków , używając tylko kilku dotknięć palcem.

W związku z tym nie musisz znać ani uczyć się innego języka, aby móc się w nim komunikować. Trudności spowodowane barierami językowymi już wkrótce będą przeszłością! Czy może być lepiej?

Zobacz go w akcji!

Dlaczego ten mały gadżet jest tak wyjątkowy?

➠ Natychmiastowa komunikacja w innym języku
Nauka nowego języka zajmuje miesiące, a nawet lata poświęcone na studiowaniu. MUAMA Enence może natychmiast przekształcić cię w sprawnego komunikatora!

➠ Uczciwa i rozsądna cena
MUAMA Enence jest niedrogi. Doświadczony profesjonalny tłumacz może być kosztowny i trzeba zapłacić za niego więcej niż jeden raz. MUAMA Enence wymaga tylko jednorazowej płatności w zamian za ogromny wybór języków.

➠ Wygodny i łatwy w użyciu
Dzięki lekkiej konstrukcji i niewielkim rozmiarom MUAMA Enence jest łatwy do noszenia w dowolnej kieszeni lub              torbie i jest tam, gdy jest potrzebny. Stąd nazwa „ręczny tłumacz głosowy”, którego będziesz chcieć używać              codziennie!

➠ Doskonała jakość dźwięku
Jest wygodny w użyciu w zatłoczonych miejscach, ponieważ dźwięk jest wystarczająco głośny, aby można go było wyraźnie usłyszeć.

➠ Obsługuje ponad 40 języków
Wbudowana zaawansowana technologia może obsługiwać dwukierunkowe tłumaczenie językowe. Ponadto dostępne jest również tłumaczenie tekstu.

ar-eg

Arabski (Egipt)

ar-sa

Arabski (Arabia Saudyjska)

cs

Czeski (Czechy)

da

Duński (Dania)

de

Niemieckie Niemcy)

el

Grecki (Grecja)

en-gb

Angielski (Wielka Brytania)

en-us

Angielski (Stany Zjednoczone)

en-ie

Angielski (Irlandia)

fi

Fiński (Finlandia)

fr-ca

Francuski (Kanada)

fr

Francuski (Francja)

hu

Węgierski (Węgry)

id

Indonezyjski (Indonezja)

it

Włoski (Włochy)

ja

Japoński (Japonia)

ko

Koreański (Korea Południowa)

nl

Holenderski (Holandia)

pl

Polski (Polska)

pt-br

Portugalski (Brazylia)

pt

Portugalski (Portugalia)

ru

Rosyjski (Rosja)

sk

Słowacki (Słowacja)

sv

Szwedzki (Szwecja)

tr

Turecki (Turcja)

uk

Ukraiński (Ukraina)

vi

Wietnamski (Wietnam)

es

Hiszpański (Hiszpania)

bg

Bułgarski (Bułgaria)

ca

Kataloński (Hiszpania)

hi

Hindi (Indie)

hr

Chorwacki (Chorwacja)

ms

Malajski (Malezja)

ro

Rumuński (Rumunia)

sl

Słoweński (Słowenia)

te

Telugu (Indie)

th

Tajski (Tajlandia)

zh-hk

Chiński, mandaryński (uproszczony, Hongkong)

zh-tw

Chiński, mandaryński (tradycyjny, Tajwan)

Dlaczego sprawia, że życie jest o wiele łatwiejsze?

Choć MUAMA Enence został stworzony głównie dla podróżnych, zaczął zyskiwać ogromną popularność wśród ludzi różnych zawodów. Nagle stał się obowiązkowym urządzeniem!

Co nas zaskoczyło, to fakt, że coraz więcej pracowników socjalnych / ratunkowych, a także wolontariuszy, wybiera MUAMA Enence, aby ułatwić im pracę.

Poprosiliśmy ludzi, którzy używali tłumacza MUAMA Enence, aby wyjaśnili, jak to działa. Wyniki pokazały, że ludzie drastycznie podnieśli jakość pracy po otrzymaniu tłumacza MUAMA Enence.

Czy Ty też musisz go mieć?

Bariera językowa nie powinna już być twoim problemem, więc odpowiedź brzmi na pewno TAK! A teraz jest najlepszy czas, aby to zrobić, ponieważ tłumacz MUAMA Enence może wkrótce zostać wyprzedany z powodu wysokiej popularność na całym świecie .

Czy chcesz być w stanie poruszać się po nowym kraju przez tydzień lub dwa? Czy musisz mieć możliwość komunikowania się z nowymi przyjaciółmi lub członkami rodziny w ich językach ojczystych? Czy jesteś zobowiązany do opanowania języka wystarczającego do pracy w pełnym wymiarze czasu w obcym kraju?

Cóż MUAMA Enence jest w stanie dostarczyć wszystkie te rzeczy i wiele więcej!

źródło: muama-enence.net

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ