Zabrakło sił

0
25

Termy Uniejów – PTC Pabianice 2:4 (2:1)

Bramki: Przemysław Sobolewski 3, Piotr Matusiak 33 – Jakub Szczyrek 14, Rafał Cukierski 52, Daniel Dudziński 79, 90

Drużyna PTC Pabianice będzie musiała radzić sobie do końca sezonu bez swojego najskuteczniejszego zawodnika Piotra Szynki (na zdjęciu), który strzelił dotychczas 24 gole. Napastnik nie wyjdzie już na boisko z powodu kontuzji. Bez swojego snajpera pabianiczanie wygrali mecz 26. kolejki łódzkiej klasy okręgowej w Uniejowie pokonując tamtejsze Termy 4:2 (1:2).

PTC plasuje się na trzecim miejscu w tabeli, mając 66 punktów. Termy są na miejscu jedenastym z dorobkiem 30 punktów.

źródło: lodzkifutbol.pl

Pierwsza połowa zdecydowanie dla naszej drużyny, która grała jak równy z równym, niestety w drugiej z minuty na minutę, widać było gołym okiem różnicę w przygotowaniu fizycznym, gdzie goście to wykorzystali i zabrali trzy punkty do Pabianic.