Zaadoptuj bezdomne zwierzę

0
63
views

Burmistrz Miasta Uniejów zachęca wszystkich zainteresowanych do adopcji bezdomnych zwierząt zabranych z terenu Gminy Uniejów, które obecnie przebywają w Gabinecie Weterynaryjnym Lek. Wet. Andżelika Barczak Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Psia Ostoja”, ul. Szkolna 14, Pieczyska, 98-400 Wieruszów.

Zwierzęta przebywające w schronisku objęte są nadzorem weterynaryjnym, są zaszczepione przeciwko chorobom zakaźnym, odrobaczone, wysterylizowane oraz zaczipowane.

Dodatkowych informacji dotyczących adopcji czworonogów można uzyskać na stronie internetowej https://psiaostoja.pl/  w zakładce „Adopcje” oraz pod numerem tel. 603 394 731 lub kontaktując się z pracownikiem Urzędu Miasta w Uniejowie pod numerem tel. 63 288 97 49.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

 

Oferta edukacyjna ZPEWiR w Stemplewie

Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych i Rehabilitacyjnych w Stemplewie od ponad 35 lat prowadzi działalność kształcącą, wychowawczą, opiekuńczą i rehabilitacyjną, a od niedawna również socjoterapeutyczną. Swoimi oddziaływaniami obejmuje dzieci i młodzież od lat 3 do 24, z różnych środowisk i z wielorakimi potrzebami – od niepełnosprawności, poprzez autyzm, sprzężenia, do zagrożenia niedostosowaniem społecznym.

Placówka jest otwarta na potrzeby wszystkich podopiecznych, wspiera ich rozwój, przygotowuje do życia w społeczeństwie, stwarza możliwość odniesienia sukcesu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną ZPEWiR w Stemplewie:

 

 

 

źródło: Gmina Uniejów

 

 

 

Poprzedni artykułPĘCZNIEWSKA LIGA HALOWA
Następny artykułWEEKEND SPARINGOWY
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ