Wicher zawieje w Byczynie

 

 

 

 

1 marca (ŚRODA) godz. 18:30 BYCZYNA

TERMY NER Poddębice – WICHER Dobra

 

W nadchodzącą środę (1 marca) podopieczni trenera Michała Bistuły rozegrają ostatni mecz kontrolny w bieżącym okresie przygotowawczym. Rywalem biało-zielono-czerwonych będzie Wicher Dobra, przedstawiciel wielkopolskiej czwartej ligi (gr. południe). Spotkanie odbędzie się na obiekcie w Byczynie, a pierwszy gwizdek zaplanowano na godz. 18:30.

Będzie to zarazem szósty sparing seniorów. Jak dotąd zanotowali oni trzy zwycięstwa, remis oraz porażkę. Poddębicznie w dotychczasowych konfrontacjach zdobyli dziewięć bramek, tracąc jednocześnie sześć w dwóch meczach. Najskuteczniejszymi graczami okresu przygotowawczego są Łukasz Dynel oraz Adam Konieczny. Obaj zapisali na swoim koncie po trzy trafienia.

Po rundzie jesiennej Wicher Dobra plasuje się na przedostatnim miejscu w ligowej tabeli. Nasz środowy rywal  wygrał dwa mecze, tyle samo zremisował, notując także jedenaście porażek. W zimowy mokresie przygotowawczym podopieczni trenera Zbigniewa Kaczmarka rozegrali trzy sparingi: z UKS Ustków (sieradzka A-klasa, gr. II) 10:0, LKS Kobierzycko (sieradzka klasa okręgowa) 1:2 oraz Olimpią Koło (konińska „okręgówka”) 0:1.

źródło: termyner.poddebice.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PODDĘBICCY POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED WŁAMANIAMI

Wakacje to czas wypoczynku i podróży. Aby pozostawiły tylko radosne wspomnienia, pamiętajmy o zabezpieczeniu swojego majątku przed wyjazdem. W dniu Europejskiego Dnia Zapobiegania Włamaniom do Domów poddębicki dzielnicowy informował mieszkańców

ZAPROSZENIE NA ZAWODY STRAŻACKIE

Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Zmagania druhów ochotników z terenu Gminy Poddębice odbędą się w niedzielę 30 czerwca br. w Niemysłowie. Początek zaplanowano na godz. 12.   KLUB STRZELECKI RCS