Wakacje z Nerem

0
70
views

 

 

 

Szanowni Rodzice,
Zarząd LKS Termy Ner Poddębice, uprzejmie informuje, że realizując konsekwentnie politykę „Nasz Klub, Nasze Miasto, Nasze Dzieci” organizuje dla naszych dzieci (rocznik 2004 i młodsi) obóz sportowo-rekreacyjny w terminie 22-28 sierpnia.

Koszt dla jednego zawodnika lub dziecka z Poddębic to 350 złotych. Ilość miejsc: 45. W tym okresie odbywały się będą 2-3 treningi dziennie na boiskach Centrum Turystyki i Rekreacji w Byczynie. Noclegi i pełne wyżywienie zapewni pobliski internat. Na młodych adeptów futbolu czekać będą także atrakcje nie związane z piłką nożną!

Prosimy uprzejmie o w miarę szybkie podejmowanie decyzji w tej kwestii. Przyjmujemy zgłoszenia do dnia 15 lipca. Zapisów można dokonać u trenera koordynatora Patryka Ożadowicza (663-908-118), który udzieli również szczegółowych informacji.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Zarząd LKS Termy NER Poddębice.

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ