Trzy godziny Zumby dla Julka

0
126
views

 

 

 

Trzy godziny Zumby. Tak wyglądał maraton dla Julka w Poddębicach

Skomentuj
Charytatywny Maraton Zumby dla Julka.

W sobotę 21 kwietnia 2018 roku w hali sportowej Gimnazjum w Poddębicach odbył się „Charytatywny Maraton Zumby dla Julka”. Podczas trzygodzinnej zabawy blisko 100 osób tańcząc, dołączyło do zbiórki środków na leczenie Julka Komajdy z Uniejowa.

W trakcie imprezy pojawił się również mały Julian, który do Poddębic przyjechał z rodzicami. Dzień wcześniej cała trójka wróciła z niemieckiego Essen, gdzie chłopiec przechodził trzytygodniową terapię, która pozwoli na dalsze leczenie w USA. Sobotnia inicjatywa poddębickich licealistów wspiera zbiórkę, która spontanicznie zrodziła się kilka tygodni temu właśnie po to, by pomóc zebrać pieniądze na kosztowny pobyt w Stanach Zjednoczonych.

Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie „Licealista”, które zorganizowało już trzecią edycję imprezy. W poprzednich maratonach udział wzięło ponad 400 osób, a dzięki nim udało się zebrać i przekazać potrzebującym mieszkańcom powiatu poddębickiego aż 10 tysięcy zł. Tym razem  maraton poprowadziło pięć instruktorek Zumby: Lidia Cieślikowska, Ilona Jewczak-Skórka, Katarzyna Kamińska, Ewa Krowiak i Miłka Stępień.

Dzięki hojności lokalnych firm, który przekazały vouchery, zaproszenia i karnety można było stać się posiadaczem wielu wspaniałych niespodzianek, m.in. takich jak zaproszenia do restauracji czy lekcje nauki języków obcych. Sponsorzy zadbali także o poczęstunek dla uczestników maratonu.


Instruktorki Zumby, które poprowadziły sobotni maraton przyjechały do Poddębic również z Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego i Konina.

źródło: uniejow.net.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ