Obserwuj nas na Facebook

Trójka z Sokoła blisko gry w Poddębicach

 

 

 

 

Wiele wskazuje na to, że czwartoligowy zespół Term Neru Poddębice może wzmocnić trzech piłkarzy Sokoła Aleksandrów (III liga). W Termach chcą grać: bramkarz Karol Domżał, Damian Knera i Mikołaj Zwoliński. Doskonale zna ich nowy trener poddębickiej drużyny Michał Bistuła (na zdjęciu), który pracował w Sokole Aleksandrów.

Przypomnijmy, że nowym prezesem klubu z Poddębic został Zbigniew Domżał.

źródło: lodzkifutbol.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA

IV LIGA – XXXIV KOLEJKA 13 czerwca (SOBOTA) godz. 14:00 ZGIERZ Boruta Zgierz (7) – Termy Poddębice (17) obsada sędziowska: Kluska Jan, Siejka Kacper, Pacała Dawid.  Pożegnalny niestety mecz w