… czego oczekują kibice, a więc dobra gra, konkretny wynik i potwierdzenie, że ta różnica została poważnie potwierdzona. Należy też dodać, że w pierwszej połowie nasz bramkarz nawet się nie spocił, no chyba, że z powodu dyrygowaniem głosowym, a było go słychać głośno, druga połowa nie była inna. Widać gołym okiem, że Konrad Niedzielski i Mikołaj Zwoliński, będą bardzo dużym wzmocnieniem naszej drużyny, są to zawodnicy prezentujący wyższy poziom niż IV liga. Ogólne podsumowanie tego meczu na tle tak słabego przeciwnika, jest ciężką sprawą, bo nawet Reprezentacja Powiatu Poddębickiego postawiła się bardziej. Bardzo możemy się cieszyć, że w tym meczu, dobrze radzili sobie nasi juniorzy, którzy bez respektu poczyniali sobie na boisku.  Po tylu porażkach w meczach sparingowych, takie zwycięstwa cieszą i budują, więc optymistycznie patrzymy na przyszłość.

 

Termy Ner Poddębice – Włókniarz Pabianice 8:0 (3:0)
Dawid Przezak 4 (50′, 72′, 87′, 88′), Konrad Niedzielski (15′), Oskar Osowski (30′ karny), Mariusz Solecki (77′), Igor Kania (68′)

Termy Ner Poddębice: Domżał (75. Kapituła) – Przybyła (46. zawodnik testowany), Krymarys (30. zawodnik testowany), Zwoliński (60. Krymarys), Owczarek (67. Kania) – Smolarek (46. Zasada), zawodnik testowany (46. Woźniak), Niedzielski (46. Frącek), Kania (46. Nowak), zawodnik testowany (46. Solecki) – Dynel (46. Przezak)

 

 

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Zostań rodziną zastępczą

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie pragnie poinformować o kampanii, której celem jest pozyskanie kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie pragnie poinformować o kampanii, której celem jest pozyskanie

Kino plenerowe

Nowy autokar szkolny      Ocena 0/5 Gmina Wartkowice informuje, iż dnia 5 czerwca 2024 r. BUSIMPORT PL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością dostarczyła, zakupiony na potrzeby dowozu do szkół uczniów z terenu naszej Gminy,

Driady zapraszają na koncert kończący sezon

Wraz z końcem roku szkolnego przychodzi czas podsumowań również dla zajęć dodatkowych. Uniejowskie mażoretki chcą podzielić się sukcesami i zaprezentować efekty swojej pracy przed lokalną społecznością w formie koncertu. „Driadowa Fiesta”, czyli podsumowanie sezonu

Ewa Pajor oficjalnie w FC Barcelona

Jakiś czas temu media zagraniczne i polskie spekulowały, że pochodząca z gminy Uniejów (Pęgów) wybitna polska piłkarka – Ewa Pajor przechodzi do FC Barcelona. Teraz te informacje zostały oficjalnie potwierdzone przez hiszpański klub i samą Ewę Pajor

Znamy przeciwnika Marcina Tybury na Gali UFC Vegas 95

Marcin Tybura, polski zawodnik mieszanych sztuk walki wagi ciężkiej, zwycięzca turnieju M-1 Grand Prix 2013 oraz mistrz M-1 Global wagi ciężkiej w latach 2014–2015, ogłosił na swoim fanpage na Facebooku, że już 10 sierpnia zmierzy