Termy niestety nie dały rady …

0
34
views

DSC_0847

 

 

 

Międzypowiatowy Turniej Drużyn Klubowych Seniorów LZS w Piłce Nożnej Halowej, rozegrany został w Łowiczu i niestety nasza najlepsza drużyna Powiatu Poddębickiego, nie zdołała uzyskać awansu do finałów, które odbędą się 15 lutego 2015 roku w Łękawie. Zawodnicy MGLKS Termy Uniejów, zdobyli trzecie miejsce a do finałów awansowały dwie najlepsze drużyny.

 

 

Bardzo dobrze spisują się piłkarze MLKS Konopnica w halowych turniejach piłkarskich. Po zwycięstwie w Pucharze Starosty Wieluńskiego zespół Witolda Sowały okazał się najlepszy w międzypowiatowym turnieju LZS, który rozegrany został w Łowiczu. W finale MLKS po zaciętym spotkaniu pokonał Olimpię Chąśno.

 

W rozgrywkach grupowych konopniczanie odnieśli dwa zwycięstwa i jeden mecz zremisowali. Wygrali z Macovią Maków 2:1 i Wulkanem Wólka Lesiewska 3:0. Podziałem punktów zakończyło się remisowe spotkanie z Victorią Grabów – 0:0.
W półfinale MLKS wygrał 2:0 z Termami Uniejów, a w meczu finałowym okazał się lepszy od Olimpii Chąśno. W regulaminowym czasie gry był remis 1:1, a w karnych konopniczanie wygrali 4:3. Na trzecim miejscu w turnieju uplasowały się Termy Uniejów, które wygrały z Macovią Maków 3:2.
Dzięki wygranej MLKS zakwalifikował się do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 15 lutego w Łękawie.

źródło: lodzkifutbol.pl

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułSzczęśliwe zwycięstwo
Następny artykułŚnieżny mecz sparingowy
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ