Obserwuj nas na Facebook

„Termalni” rozpoczęli treningi.

Termy..

 

 

 

We wtorek o godzinie 18 drużyna „Termalnych” zainaugurowała okres przygotowawczy do nowego sezonu. Na treningu pojawiała się kilkunasto-osobowa grupa piłkarzy, a sam trening rozpoczął się od strechingu następnie przyszedł czas na właściwe ćwiczenia mające prowadzić do poprawy kondycji naszych zawodników na koniec odbyła się gierka kontrolna. W zajęciach uczestniczył jeden testowany zawodnik, a także nowy-stary piłkarz MGLKS-u, Piotr Wodnicki.

źródło: MGLKS Termy Uniejów

 

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Koncert Małej Armii Janosika – moc góralskiej muzyki

13 czerwca mieliśmy w Uniejowie okazję przeżyć niezwykłe muzyczne i duchowe wydarzenie. W malowniczej scenerii, przy tężni solankowej, odbył się wyjątkowy koncert Małej Armii Janosika – największej góralskiej kapeli w Polsce. Zachwyciła publiczność autentyczną

TERMALNI ŻEGNAJĄ SIĘ Z IV LIGĄ

IV LIGA Boruta Zgierz – Termy Poddębice  5:3 (2:1) … Starczewski Krystian (26′), Oyedele (50′), Piotrowski Kacper (53′).   pozostałe mecze: KS Kutno 4-0 Ceramika Opoczno 13 czerwca, 13:00 UMKS