Obserwuj nas na Facebook

SZYK Poddębice na Mistrzostwach Polski

 

 

 

 

 

 

Zespół SZYK z Poddębic od dzisiaj będzie rywalizował w MISTRZOSTWACH POLSKI MAŻORETEK, które odbywają się w Kędzierzynie-Koźle. To jest już drugi występ naszego zespołu na mistrzostwach Polski, za pierwszym razem nie poszło najlepiej, ale tym razem wszyscy wierzymy, że wrócą z medalami.

 

 

 

 

 

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA

IV LIGA – XXXIV KOLEJKA 13 czerwca (SOBOTA) godz. 14:00 ZGIERZ Boruta Zgierz (7) – Termy Poddębice (17) obsada sędziowska: Kluska Jan, Siejka Kacper, Pacała Dawid.  Pożegnalny niestety mecz w