herb Ner Poddębice Zawodnicy rezerwowi Ner Poddębice

5. Stasiak Bartłomiej
6. Wojtczak Krystian
7. Sobańda Szymon

źródło: LKS Ner Poddębice

W meczu na szczycie rozpoczynającym 30. kolejkę IV ligi łódzkiej Warta Działoszyn wygrała w Byczynie z Nerem Poddębice 1:0 (0:0). Zwycięskiego gola dla podopiecznych trenera Grzegorza Bodnara strzelił doświadczony Krzysztof Kukulski. Tym samym oba zespoły zamieniły się miejscami w ligowej tabeli.

Pojedynek znakomicie mógł rozpocząć się dla gospodarzy. Około 10. minuty po szybkiej akcji na strzał zdecydował się Tomasz Bogołębski, a piłka odbiła się od słupka. Mecz był wyrównany, ale momentami optyczna przewaga należała do Neru. W 20. minucie w wyniku skręcenia kostki boisko musiał opuścić Łukasz Ciecierski. W jego miejsce na murawie pojawił się Oskar Czyż. W pierwszej odsłonie żadna ze stron nie była w stanie trafić do siatki.

Druga połowa praktycznie niczym się nie różniła. Trochę śmielej w ofensywie zaczęli poczynać sobie działoszynianie. W 66. minucie na strzał z około 25 metrów zdecydował się Krzysztof Kukulski. To była decydująca akcja meczu. Jeden z najstarszych piłkarzy w IV lidze łódzkiej w piękny sposób umieścił piłkę tuż pod poprzeczką Michała Sokołowicza. Od tego momentu Warta starała się kontrolować przebieg gry. W końcówce aktywni byli gospodarze. Korzystny rezultat goście utrzymali do końcowego gwizdka dzięki świetnej postawie Andrzeja Cieślaka. Warta wygrała 1:0 i została nowym liderem IV ligi łódzkiej.

Ner Poddębice – Warta Działoszyn 0:1 (0:0)