Święto Plonów w Dalikowie i IX Dożynki Powiatu Poddębickiego

0
59
views

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na tegoroczne Święto Plonów w Naszej Gminie, połączone z IX Dożynkami Powiatu Poddębickiego!

 

Przedsiębiorco, inwestuj w firmę! – instrumenty zwrotne dla MŚP

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Przedsiębiorco, inwestuj w firmę! – instrumenty zwrotne dla MŚP”. Celem webinarium jest przedstawienie wybranych form wsparcia zwrotnego dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa łódzkiego. Jednocześnie zwracamy się również z prośbą o rozpowszechnienie tej informacji wśród przedsiębiorców z Państwa regionu.

Najbliższe webinarium odbędzie się w następującym terminie:

  • 7 września 2021 roku w godz. 10:00 – 11:00 (rekrutacja do 2.09.2021 r.) – organizator: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu;

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego wraz z niniejszą informacją pod przyciskiem „Weź udział” (https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/5009-webinarium-pn-przedsiebiorco-inwestuj-w-firme-instrumenty-zwrotne-dla-msp). Informujemy o możliwości zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

 

źródło: Gmina Dalików

 

Poprzedni artykułZAPROSZENIE
Następny artykuł5 DNI DO MECZU DERBOWEGO !!!
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ