Śnieżny mecz sparingowy

0
28

SONY DSC

Zwycięstwem Neru Poddębice zakończył się środowy wieczorny sparing w Byczynie. Podopieczni trenera Piotra Szarpaka wygrali z przebywającymi na obozie przygotowawczym w Poddębicach juniorami UKS SMS Łódź 3:2 (1:1). Obu zespołom przyszło rywalizować w trudnych warunkach atmosferycznych.

Pojedynek rozpoczął się kilkanaście minut wcześniej niż planowano. Wszystko ze względu na padający śnieg i momentami silniej wiejący wiatr. Spotkanie znakomicie rozpoczęło się dla gospodarzy. W 11. minucie na listę strzelców wpisał się testowany zawodnik z Zawiszy Rzgów Tomasz Bogołębski. Rywale wyrównali tuż przed przerwą za sprawą Przemysława Jurkowa.

Drugą odsłonę ponownie lepiej rozpoczęli poddębiczanie. W 49. minucie golkipera UKS SMS pokonał Joachim Pabjańczyk. Cztery minuty później Jurkowowi dał się zaskoczyć Michał Marciniak i ponownie w tym pojedynku był remis. Zwycięskiego gola dla Neru w 83. minucie strzelił Pabjańczyk.

Ner Poddębice – UKS SMS Łódź 3:2 (1:1)
Bramki:
Tomasz Bogołębski 11, Joachim Pabjańczyk 49, 83 – Przemysław Jurków 42, 53

Ner: I połowa: Sokołowicz – Owczarek, Gniadzik, Tonn – Stasiak, Woźniak, Kubiak, Bogołębski, Pietrzak – Świątkiewicz, Kierus, II połowa: Marciniak – Bąk, Dopierała, Tonn – Jurkowski, Kubiak, Rachubiński, Pabjańczyk, Jarczewski – Nowak, Okoński.

UKS SMS Łódź: Lewandowski (46′ Kostrzewski) – Iwański, Wojciechowski, Koźlik, Rakowski (46′ Tracz) – Jurków, Dąbrowski, Księżak, Karbowski, Wolinowski – Maćczak.

Źródło: nerpoddebice.futbolowo.pl

Poprzedni artykułTermy niestety nie dały rady …