Obserwuj nas na Facebook

Siatkarskie zmagania: Pierwszy Turniej Młodziczek w Uniejowie

Pierwszy Turniej Siatkówki Młodziczek o Puchar Burmistrza Uniejowa, zorganizowany przez UKS Orlęta Wielenin, odbył się w sobotę, 22 marca w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Uniejowie. Rozpoczął się o godzinie 9.30 i przyciągnął wiele młodych siatkarek, które miały okazję do rywalizacji oraz zaprezentowania swoich umiejętności.

Turniej nie tylko dostarczył emocji sportowych, ale także stanowił doskonałą okazję do rozwijania umiejętności zespołowych, determinacji oraz współpracy. Młode zawodniczki mogły zmierzyć się z rówieśniczkami z różnych drużyn, co z pewnością przyczyniło się do ich rozwoju.

Wyniki turnieju są następujące:

  1. miejsce: KS Siatkarz Koło
  2. miejsce: UKS Orlęta Wielenin
  3. miejsce: KS Volley Turek
  4. miejsce: UKS Ozorków

Gratulacje dla wszystkich uczestniczek!

MP.

 

źródło:  Gmina Uniejów

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

SAZAN PĘCZNIEW ODDAŁ TRZECI WALKOWER

IV LIGA Termy Poddębice – ŁKS III Łódź 0:3 (0:0)   pozostałe mecze: UMKS Korab Łask 2-6 Ceramika Opoczno 3 czerwca, 18:15 Polonia Piotrków Trybunalski 1-2 KS Kutno 6 czerwca,

PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA

IV LIGA – XXXIII KOLEJKA 06 czerwca (SOBOTA) godz. 14:00 BYCZYNA Termy Poddębice (17) – ŁKS III Łódź (8)  obsada sędziowska: Płomiński Adam, Hajduk Franciszek, Chaber Wiktor.   pozostałe mecze: