Rozstrzelany Jesion …

0
215
views

… ale to niestety za mało, żeby Kadra Polski w Plażowej Piłce Nożnej przywiozła jakieś punkty. Wschodnia część europy nie służy naszym i z dwóch wyjazdów (Rosja i Białoruś) Polska Reprezentacja w Lidze Europejskiej, może pochwalić się tylko jednym zwycięstwem i niestety brakiem awansu do turnieju finałowego. Nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania, lecz to jest gra zespołowa, a więc marne to pocieszenie. W Białorusi Polska w pierwszym meczu przegrała niespodziewanie z Włochami 4:8, bramki strzelali: Poźniak Tomasz-2, Gac Filip-1, Friszkemut Paweł-1. Następny pojedynek, to rewanż z Rosji z Białorusią na ich terenie tym razem i przegrywamy jedną bramką po dogrywce. W tym pojedynku najważniejszą rolę odegrali sędziowie, którzy doprowadzili do dogrywki pomagając gospodarzom. Gole strzelali: Poźniak Tomasz-2, Friszkemut Paweł-1, Depta Dominik. Mecz z Turcją to show Jakuba Jesionowskiego, który strzelił cztery bramki, ale niestety Polska przegrywa 7:9. Pozostałe bramki strzelili: Gac Filip-1, Poźniak Tomasz-1 i jedna samobójcza.

Jakub Jesionowski i Maciej Marciniak, zagrali we wszystkich spotkaniach, mamy nadzieję jednak, że to już koniec słabszej dyspozycji i braku szczęścia naszej kadry i w następnych pojedynkach będzie już lepiej, a może dołączy jeszcze nasz trzeci kadrowicz Konrad Kubiak.

Teraz czas na finały Mistrzostw Polski w Plażowej Piłce Nożnej, które odbędą się w Kołobrzegu (9-12.08), gdzie wystąpi wielu naszych zawodników w różnych drużynach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ