Reprezentacja Powiatu – Widzew

8
81
views

DSC_5147

 

 

 

 

 

 

Jedni piłkarze już zakończyli rozgrywki a inni w ten weekend już kończą. Mecz Reprezentacji Powiatu Poddębickiego z Widzewem Łódź, zbliża się wielkimi krokami, znamy już prawdopodobny termin rozegrania tego meczu, to 9 lipca. Stowarzyszenie OK Poddębice, organizuje już taki mecz po raz trzeci. Pierwsze takie spotkanie, odbyło się kilka lat temu a przeciwnikiem była drużyna Stali Głowno, występująca wtedy na czwartym poziomie rozgrywkowym. Mecz rozgrywany był w Wartkowicach, dzięki uprzejmości i pomocy Pana Zbigniewa Walczaka. Reprezentacja ten pojedynek przegrała (1:3), ale będący na tym spotkaniu vice Prezes ŁZPN Adam Kaźmierczak, był bardzo pozytywnie zadowolony poziomem sportowym i organizacyjnym. Niestety po tym spotkaniu, nie było chętnych osób do pomocy w organizowaniu takich meczów i nastała przerwa … aż do roku 2015, kiedy to Stowarzyszenie nie odpuściło i postanowiło reaktywować takie spotkania, dla wyróżniających się zawodników reprezentujących nasz Powiat. Drugie takie spotkanie, odbyło się już w Byczynie a przeciwnikiem były Termy Ner Poddębice. Reprezentacja po raz kolejny przegrała (0:2), ale na pewno pozostawiła dobre wrażenia i coś co powoduje że warto takie mecze organizować. W tym roku, przeciwnikiem będzie drużyna Widzewa Łódź, którą przedstawiać nie trzeba. Organizator jest przed ustalaniem miejsca pojedynku i ma nadzieję, że Burmistrz Poddębic, pozwoli i pomoże w rozegraniu tego ciekawego dla wyróżnionych się zawodników, ale jak i kibiców, meczu w Byczynie. W naszej drużynie, wstępnie zgodę gry wyrazili: Piotr Burski (LKS Bałucz), Przemysław Sztybrych (Ursus Warszawa) i Joachim Pabjańczyk, który prawdopodobnie będzie bronił barw … Widzewa. Powołania zawodników do Reprezentacji Powiatu z drużyn: LKS Termy Ner Poddębice, MGLKS Termy Uniejów, GLKS Sarnów/Dalików, LKS Sazan Pęczniew, GKS Pisia Zygry, LKS Grom Powodów, odbędą się po zakończeniu wszystkich meczów naszych drużyn. Trenerem zespołu będzie Witold Obarek, kapitanem Kamil Jesionowski.

 

Stowarzyszenie OK Poddębice, prosi kibiców o typowanie (z uzasadnieniem) zawodników w komentarzach pod tym artykułem, którzy według was, powinni znaleźć się w Reprezentacji Powiatu Poddębickiego, oraz swoją opinię, czy takie mecze powinny być organizowane.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 KOMENTARZE

 1. W reprezentacji powiatu powinien grać Mateusz Frisz !!! z Sazanu Pęczniew ;> Mecz powinien być organizowany co roku ponieważ na pewno przyciągnie na trybuny wielu kibiców

 2. LKS Termy Ner Poddębice, (M. Chachuła, J. Owczarek, P. Gnadzik)
  MGLKS Termy Uniejów, (R.Jurkowski, K.Łuczak, J.Jończyk, A. Kasztelan, K. Wojtczak)
  GLKS Sarnów/Dalików, (K. Jesionowski, D. Paczkowski. A Sikorski, J. Makowski, K. Kubiak)
  LKS Sazan Pęczniew, (M.Frisz, S. Sobańda)
  GKS Pisia Zygry, (nie wiem nie widziałem meczy)
  LKS Grom Powodów, (nie wiem nie widziałem meczy.
  + oczywiście wymienieni: Piotr Burski (LKS Bałucz), Przemysław Sztybrych (Ursus Warszawa) i Joachim Pabjańczyk.

  Uzasadniam moje propozycje, że jeździłem na mecze tych drużyn (oczywiście nie wszystkie) i uważam że te osoby wyróżniały się w swoich zespołach.
  Pozdrawiam 🙂

 3. Moje propozycje to: Mateusz Frisz, Szymon Sobańda, Marek Ciepłoch, Norbert Magnuski, Krzysztof Staszczyk, Bartłomiej Grzegorek (Sazan Pęczniew), Przemysław Matusiak, Damian Paczkowski, Konrad Kubiak, Kamil Jesionowski (GLKS Sarnów Dalików). Nominacji dokonałem na podstawie obserwacji meczów drużyn, w których na co dzień występują wyżej wymienieni zawodnicy.

 4. Ner: Woźniak,
  Sarnów: jesionowski, Makowski, paczkowski, kubiak, Matusiak.
  zygry: dominowski
  Peczniew: sobanda
  Dlatego ze w końcu bedzie można zobaczyć „swoich” ludzi.

 5. Ner: owczarek, Woźniak
  Termy Uniejów: Wojtczak, kasztelan
  Sarnów: Kubiak, Makowski, jesionowski, Paczkowski
  Sazan: sobanda
  To co widziałem, Myślę że to jest właściwy wybór:)

 6. Ner: Woźniak, Krzyżostaniak, Sesay, Gniadzik
  Termy Uniejów: Wojtczak, Kasztelan
  Sarnów: Kubiak, Paczkowski
  Sazan: Sobańda, Ciepłoch
  Pisia: Kubiak
  Grom: BRAK
  Co widziałem to napisałem + statystyki poszczególnych zawodników w swoich klubach.

  Pomysł bardzo dobry, według mnie należą się wielkie brawa dla organizatora za mecz z taką drużyną jak Widzew. Oby więcej takich wydarzeń u nas, mam nadzieję że będzie to miło spędzony dzień na naszych obiektach w Byczynie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ