Obserwuj nas na Facebook

Puchar Polski w Siatkonodze Kowalczyk Investments 2019. (Futnet)

Siatkonoga Polska prezentuje;

🔜27 lipca 2019 roku, na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kleczewie odbędzie się Puchar Polski w Siatkonodze Kowalczyk Investments 2019. (Futnet).

Do turnieju zgłaszać się mogą drużyny maksymalnie 3-osobowe (2+1 rezerwowy), a zapisy odbywają się poprzez wysłanie zgłoszenia na adres info@siatkonoga.pl. Wpisowe do turnieju wynosi 200 zł/drużyna.

W turnieju udział wezmą najlepsi polscy zawodnicy Futnetu, na czele z reprezentantami Polski broniącymi barw klubowych; Blokers Łódź (m.in. Michał Kłosiński, Marcin Skrydalewicz, Łukaszem Fryczak i Marcinem Łagiewski) oraz Lentopallo Rolplan Kleczew (gospodarze turnieju z reprezentantem Polski Dawidem Strugarkiem w składzie)

Futnet (siatkonoga), to dyscyplina sportu o ponad stuletniej tradycji, rodem z Czech.
Futnet uprawia się w trzech konkurencjach (singiel, debel, trójki), a zawodnicy rywalizują do dwóch zwycięskich setów do 11 pkt.
Siatka zawieszona jest na wysokości 110 cm, a boisko do gry podwójnej ma wymiary 9 x 12,8 m.

Za stworzenie siatkonogi, podobnie jak Beach Soccera w Polsce odpowiada Michał Sieczko, kreator i producent konceptów sportowych, w tym najważniejszych wydarzeń sportowych świata, z Igrzyskami Olimpijskimi, czy Mistrzostwami Świata na czele. Siatkonoga Polska powstała w roku 2003 i od tamtej pory w naszym kraju odbyło się kilkadziesiąt turniejów w tym 11 edycji Mistrzostw Polski, a Polska reprezentacja z powodzeniem występuje na Mistrzostwach Świata i Europy, będąc jedną z ośmiu najsilniejszych drużyn świata.

„Kleczew jest przykładem miejsca, które w futnecie znalazło sportową tożsamość i możliwości promocyjne. Nasz promotor Krzysztof Kwiatkowski wykonuje kawał dobrej roboty, a zawodnicy z Bartoszem Targasem na czele, od kilku lat pokazują, że futnet jest nie tylko ich pasją, ale także sposobem na samorealizację w sporcie na najwyższym poziomie. Poziom futnetu rośnie z roku na rok, także należy spodziewać się ciekawej imprezy” – mówi Michał Sieczko, twórca i prezes Siatkonoga Polska.

„Walczymy o podwójne zwycięstwo, czyli sukces organizacyjny imprezy i sportowy naszej drużyny – mówi Krzysztof Kwiatkowski, Promotor Siatkonoga Polska i organizator imprezy.
„Mamy w składzie reprezentantów Polski, ale zdajemy sobie sprawę, że BLOKERS Łódź oraz pozostali uczestnicy nie oddadzą nam punktów, setów i meczów za darmo, także z pokorą podchodzimy do tegorocznego Pucharu Polski. Liczymy na doping kibiców, dla których przygotowaliśmy kilka atrakcji. Zapraszam 27 lipca” – dodaje Krzysztof Kwiatkowski.

Organizator: Promotor Siatkonoga Polska, Krzysztof Kwiatkowski.

Sponsor tytularny:
Kowalczyk Investments

Współorganizatorzy:
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kleczewie
Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Kleczewie

Patronat sportowy:
Siatkonoga Polska

Sponsorzy główni:
Rolplan – Plandeki na miarę przyszłości
KIA Nowicki KONIN
Hotel Wityng
Kon-Bet

Sponsorzy wspierający:
Zakład Betoniarski Robert Kopiecki
Zakład Betoniarski Ruszkowski & Kaluba
Auto Serwis Kleczew – Lewian
PHU Kleczewianka – Metamorfoza
Metal-Bud Mireccy

Patronat Honorowy:
Starosta powiatu konińskiego, Stanisław Bielik
Burmistrz Gminy i Miasta Kleczew, Mariusz Musiałowski

Partnerzy medialni:
TV Wielkopolska
Twoja Telewizja Regionalna – TTR24.pl
Melo Radio

#Futnet, #Siatkonoga, #Kleczew, #PucharPolski

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst

źródło: acebook.com/siatkonoga/

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Piłkarska reprezentacja kobiet trenowała w Uniejowie

Do czwartku 10.07.2024 w Uzdrowisku Termalnym odbywało się zgrupowanie Reprezentacji Kobiet w piłce nożnej w ramach przygotowań do Euro 2025. W powołanej kadrze nie mogło zabraknąć Ewy Pajor. Zawodniczki Niny Palaton trenowały przez cztery dni na kompleksie boisk im. Włodzimierza

Wakacyjna oferta naszego partnera

Bezpieczeństwo jest najważniejsze podczas wakacyjnych wyjazdów. Partner Łódzkiego Związku Piłki Nożnej – Kahlenberg Services przygotował nową ofertę dotyczącą obozów piłkarskich – zarówno tych krajowych, jak i zagranicznych. Zachęcamy się do

PJS: Klasyfikacje klas A

Publikujemy klasyfikację Pro Junior System we wszystkich grupach klasy A za sezon 2023/2024. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego klubu uczestniczą w rozgrywkach Ekstraklasy, I

PJS: Klasyfikacje klas okręgowych

Przedstawiamy klasyfikację Pro Junior System za sezon 2023/2024 w klasach okręgowych jak i listę klubów, które otrzymają nagrody finansowe. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego