Puchar Polski w Siatkonodze Kowalczyk Investments 2019. (Futnet)

0
158
views

Siatkonoga Polska prezentuje;

🔜27 lipca 2019 roku, na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kleczewie odbędzie się Puchar Polski w Siatkonodze Kowalczyk Investments 2019. (Futnet).

Do turnieju zgłaszać się mogą drużyny maksymalnie 3-osobowe (2+1 rezerwowy), a zapisy odbywają się poprzez wysłanie zgłoszenia na adres info@siatkonoga.pl. Wpisowe do turnieju wynosi 200 zł/drużyna.

W turnieju udział wezmą najlepsi polscy zawodnicy Futnetu, na czele z reprezentantami Polski broniącymi barw klubowych; Blokers Łódź (m.in. Michał Kłosiński, Marcin Skrydalewicz, Łukaszem Fryczak i Marcinem Łagiewski) oraz Lentopallo Rolplan Kleczew (gospodarze turnieju z reprezentantem Polski Dawidem Strugarkiem w składzie)

Futnet (siatkonoga), to dyscyplina sportu o ponad stuletniej tradycji, rodem z Czech.
Futnet uprawia się w trzech konkurencjach (singiel, debel, trójki), a zawodnicy rywalizują do dwóch zwycięskich setów do 11 pkt.
Siatka zawieszona jest na wysokości 110 cm, a boisko do gry podwójnej ma wymiary 9 x 12,8 m.

Za stworzenie siatkonogi, podobnie jak Beach Soccera w Polsce odpowiada Michał Sieczko, kreator i producent konceptów sportowych, w tym najważniejszych wydarzeń sportowych świata, z Igrzyskami Olimpijskimi, czy Mistrzostwami Świata na czele. Siatkonoga Polska powstała w roku 2003 i od tamtej pory w naszym kraju odbyło się kilkadziesiąt turniejów w tym 11 edycji Mistrzostw Polski, a Polska reprezentacja z powodzeniem występuje na Mistrzostwach Świata i Europy, będąc jedną z ośmiu najsilniejszych drużyn świata.

„Kleczew jest przykładem miejsca, które w futnecie znalazło sportową tożsamość i możliwości promocyjne. Nasz promotor Krzysztof Kwiatkowski wykonuje kawał dobrej roboty, a zawodnicy z Bartoszem Targasem na czele, od kilku lat pokazują, że futnet jest nie tylko ich pasją, ale także sposobem na samorealizację w sporcie na najwyższym poziomie. Poziom futnetu rośnie z roku na rok, także należy spodziewać się ciekawej imprezy” – mówi Michał Sieczko, twórca i prezes Siatkonoga Polska.

„Walczymy o podwójne zwycięstwo, czyli sukces organizacyjny imprezy i sportowy naszej drużyny – mówi Krzysztof Kwiatkowski, Promotor Siatkonoga Polska i organizator imprezy.
„Mamy w składzie reprezentantów Polski, ale zdajemy sobie sprawę, że BLOKERS Łódź oraz pozostali uczestnicy nie oddadzą nam punktów, setów i meczów za darmo, także z pokorą podchodzimy do tegorocznego Pucharu Polski. Liczymy na doping kibiców, dla których przygotowaliśmy kilka atrakcji. Zapraszam 27 lipca” – dodaje Krzysztof Kwiatkowski.

Organizator: Promotor Siatkonoga Polska, Krzysztof Kwiatkowski.

Sponsor tytularny:
Kowalczyk Investments

Współorganizatorzy:
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kleczewie
Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Kleczewie

Patronat sportowy:
Siatkonoga Polska

Sponsorzy główni:
Rolplan – Plandeki na miarę przyszłości
KIA Nowicki KONIN
Hotel Wityng
Kon-Bet

Sponsorzy wspierający:
Zakład Betoniarski Robert Kopiecki
Zakład Betoniarski Ruszkowski & Kaluba
Auto Serwis Kleczew – Lewian
PHU Kleczewianka – Metamorfoza
Metal-Bud Mireccy

Patronat Honorowy:
Starosta powiatu konińskiego, Stanisław Bielik
Burmistrz Gminy i Miasta Kleczew, Mariusz Musiałowski

Partnerzy medialni:
TV Wielkopolska
Twoja Telewizja Regionalna – TTR24.pl
Melo Radio

#Futnet, #Siatkonoga, #Kleczew, #PucharPolski

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst

źródło: acebook.com/siatkonoga/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ