PRZEBUDZENIE POSŁA PIOTRA POLAKA

1
1000
views

W Polsce od miesiąca ludzie mierzą się z epidemią koromanirusa, która zapanowała nad normalnym życiem i funkcjonowaniem w rzeczywistości. Firmy mają problemy z produkcją, handlem, usługami, ogólnie mówiąc mają zastój finansowy, czego efektem są zwolnienia pracowników, zamknięte zakłady, a więc brak dochodów finansowych. Rząd opracował tarczę antykryzysową, która jednak nie jest optymistyczna patrząc w przyszłość i walka o utrzymanie się na rynku, będzie sporym wyzwaniem. Wiele firm, ludzi z naszego powiatu, pisało do przedstawiciela frakcji rządzącej Piotra Polaka z zapytaniami co dalej, jak żyć, jak przetrwać. Niestety właściciele nie otrzymali odpowiedzi, Pan Poseł wcześniej był widywany w różnych miejscach, był w miarę aktywny w rejonach kościoła i przy wstęgach przecinając oddawanie dróg. Od miesiąca niestety nasz przedstawiciel zniknął z oka szarego człowieka, kontakt się urwał, odpowiedzi na listy zapadły się pod ziemię.

W takim czasie jaki teraz mamy, a więc każdy myśli tylko żeby przetrwać ten okres w zdrowiu i doczekać tego normalnego życia, to Pan Poseł nagle się uaktywnił !

Poseł na sejm RP Piotr Polak, wraz z Danutą Więckowską – Radną Sejmiku Województwa Łódzkiego (była kandydatka na Burmistrza Poddębic), zapraszają do udziału w internetowych konkursach plastycznych pod hasłem SŁUŻBA STRAŻAKA oraz PRACA PANI PIELĘGNIARKI. Więcej informacji i regulaminy na stronie  www.piotrpolak.pl.  

Pan Poseł dba o ludzi z naszego powiatu i daje nam dawkę relaksu i oderwania się od przytłaczającej sytuacji w Polsce, uczestnicząc w KONKURSIE PLASTYCZNYM, który spowoduje, że zapomnimy o epidemii. Ciężko jest pisać takie sprawy w takim czasie, ja czytając to kilkadziesiąt już razy NIE WIERZĘ !!!, że można być tak cynicznym człowiekiem, trzeba mieć na prawdę WIELKIE poczucie humoru w sytuacji gdzie ludzie liczą złotówki, zaraz muszą się zabezpieczyć w kilkanaście maseczek, żeby codziennie je nosić, powstrzymywać się przed uprawianiem sportu (bo kara nas czeka), przestrzeganie wszelkich obostrzeń, które powodują, że człowiek musi zamknąć się w czterech ścianach, a więc robić wszystko, żeby przywrócić stan normalności. Święta ? Tak, oczywiście są i nikt nam ich nie odbierze, ale będą to święta zupełnie inne, jakich jeszcze nigdy nie przeżywaliśmy, bez kościoła, bez ludzi, bez znajomych, bez rodziny, tylko w najbliższym gronie i modlitwie w domu w samotności, więc radość zostanie w tym roku przygaszona.

Różne ugrupowania, firmy, indywidualni ludzie, fundują pieniądze na różnego rodzaju fundacje walczące z koronawirusem, fundują rzeczy materialne i żywność naszemu pogotowiu ratunkowemu i szpitalowi, a więc myślimy cały czas o pomocy w tym trudnym czasie dla SŁUŻBY ZDROWIA, która walczy na co dzień 24 h w resztkach sprzętu zabezpieczającego ich zdrowie i życie. Pan Poseł Piotr Polak, daje nam jednak rozrywkę w postaci konkursu plastycznego – ZGŁASZAJMY SIĘ I ZAPOMNIJMY O PANDEMII i uważam, że nie możemy tego Pana zawieść, bo zabawa jest najważniejsza.

OCEŃCIE TO SAMI …

 

Obraz na stronie konkurs_2020_04_10.jpg

 

 

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ