Pozostałe nasze drużyny się budzą

0
34
views

 

 

 

 

TERMY NER Poddębice (IV liga)

Drużyna z Poddębic jest w trakcie przygotowań do sezonu piłkarskiego 2017/2018, w którym to za cel mają awans do III ligi. Dotychczas Termy Ner, rozegrały trzy spotkania sparingowe w który uzyskali dwie porażki i jedno zwycięstwo.

  • Warta Sieradz – Termy Ner Poddębice 2:0
  • Termy Ner Poddębice – Reprezentacja Powiatu Poddębickiego 5:0
  • Pelikan Łowicz – Termy Ner Poddębice 1:0

Przed zawodnikami z Poddębic, następna już konfrontacja, tym razem przeciwnikiem będzie także drużyna trzecioligowa, Lechia Tomaszów Mazowiecki. Spotkanie rozegrane zostanie 22 lipca (sobota) w Byczynie, prawdopodobnie o godzinie 12:00.

 

 

TERMY Uniejów (klasa okręgowa)

Sezon przygotowawczy za pasem!
18 lipca do zajęć wracają Termalni, jednostki treningowe odbywać się będą 3/4 razy w tygodniu.

Trener Mateusz Zajdel zaplanował cztery gry kontrolne, które odbędą się na naszych obiektach:

• 25.07 (Wtorek) Zjednoczeni Rychwał – Konińska Liga Okręgowa
• 28.07 (Piątek) MKS Dąbie – Konińska A-Klasa
• 03.08 (Czwartek) Tulisia Tuliszków – Konińska Liga Okręgowa
• 11.08 (Piątek) Kolejarz Łódź – Łódzka A-Klasa

źródło: mglks.pl

 

 

GLKS Sarnów/Dalików (klasa okręgowa)

Trener beniaminka klasy okręgowej GLKS Sarnów/Dalików Damian Gamus, zaplanował pierwszy trening na 18 lipca (wtorek). Drużyna będzie się przygotowywać do tego historycznego dla klubu sezonu piłkarskiego na własnych obiektach. Podczas urlopów, zawodnicy zrobili sobie mały przerywnik, wpadając do Kwiatkowic na zaproszenie do wzięcia udziału w turnieju corocznym i nie męcząc się zbytnio, nie dali szans przeciwnikom.

info ze strony klubu:

DOMINACJA W KWIATKOWICACH !

W zeszłą niedzielę (02.07.2017r.) nasza drużyna wybrała się do Kwiatkowic na turniej piłkarski, w którym wzięło udział jednak 6 drużyn. Sarnów wystawił 2 składy, które zostały rozdzielone do dwóch osobnych grup.
Nie ma co się tutaj długo rozpisywać, nasze drużyny zdominowały grupowych rywali i spotkały się razem w finale.
„Sarnów 2” zwyciężył 4:2 z zespołem „Sarnowa 1”, najlepszym zawodnikiem turnieju został Marcin Czechulski, zaś najlepszym bramkarzem Przemek Matusiak.

Składy:
– „Sarnów 1” : Daniel Waszczyk, Krzysiek Borowski, Sebastian Borowski, Aleksander Szymajda, Dawid Piątkowski, Patryk Kostecki (GK).
– „Sarnów 2” : Marcin Czechulski, Arek Stajewski, Adam Sikorski, Marcin Lindner, Przemek Matusiak (GK), Dawid Olczak, Arek Nowacki.

W najbliższy wtorek (18.07) o godzinie 18:00 nasza drużyna odbędzie swój pierwszy trening przygotowujący do nowego sezonu.
Poniżej podajemy listę sparingów naszej drużyny:

22.07 – KKS WŁÓKNIARZ Konstantynów Łódzki
29.07 – Victoria Rąbień
03.08 – Orzeł Parzęczew
05.08 – Górnik Łęczyca
12.08 – LKS Termy Ner Poddębice

 

GKS PISIA Zygry (sieradzka A klasa)

Zawodnicy z Zygier już pomału kończą swoje urlopy, bo już 23 lipca, rozegrają swoje pierwsze spotkanie, ale nie sparingowe. Pisia przyzwyczaiła swoich kibiców, że rusza z marszu i jak dotąd system się sprawdza. 23 lipca (niedziela) o godz. 17:00, Pisia Zygry zagra w I rundzie Pucharu Polski na wyjeździe z beniaminkiem klasy okręgowej KS Karsznice. W klubie szykują wzmocnienia, które spowodują większą rywalizację, a zarazem szybsze zapewnienie sobie utrzymanie w A klasie. Nowym zawodnikiem został między innymi Krzysztof Pawlak.

 

 

GROM Powodów (B klasa)

Zawodnicy z Powodowa, pierwszy raz spotkają się 6 sierpnia (niedziela) w … Mianowie. Tego dnia odbędzie się TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR RADNEGO GMINY LUTOMIERSK Sławomira Barańskiego, długoletniego wcześniej prezesa klubu, a zarazem osoby która ten klub stworzyła. O godzinie 14:00 Grom Powodów stoczy bój z rywalem grupowym z ligi, a więc Orłem Wróblew. Wcześniej w pierwszym spotkaniu, MKS Mianów zagra mecz derbowy z reaktywowaną drużyną Sokołem Lutomiersk. Przegrani zagrają o III miejsce, a zwycięzcy w finale. Tomasz Kupis, prezes klubu z Powodowa, zapowiada wzmocnienia drużyny na miarę walki o czołowe miejsca, ale jak sam zauważa, to jeszcze nie czas na walkę o awans ?!

 

 

SAZAN Pęczniew (?)

Na koniec zostawiliśmy drużynę, która przechodzi mały kryzys, który spowodował, że po dwóch latach Sazan wraca do B klasy. Ratunkiem przed spadkiem, mogą być mecze barażowe, które Łódzki Związek Piłki Nożnej zorganizował, ponieważ z powodu wycofania się jednej drużyny z rozgrywek o statucie A klasowym. Przed zawodnikami trudna przeprawa, ale nie jest im to obce. Dwa sezony wcześniej, awans nasza drużyna uzyskała właśnie poprzez spotkania barażowe w pokonanym boju pozostawili MKS Mianów i Czarnych Smardzew, którzy i tym razem będą przeciwnikiem Sazana. Trzecią drużyną w tych meczach barażowych, będzie ekipa LKS Dąbrówka. Wszystkie trzy drużyny na koniec sezonu 2016/2017, skończyły rozgrywki na przedostatniej pozycji. Tylko najlepszy zespół pozostanie w A klasie. Miejmy nadzieję, trzymajmy kciuki, no i kibicujmy, żeby to była nasza drużyna.

 

1) 30 lipca (niedziela) godz:16: Sazan Pęczniew – Czarni Smardzew

2) 5 sierpnia (sobota) godz:16: LKS Dąbrówka – Sazan Pęczniew

3) 9 sierpnia (środa) godz:18: Czarni Smardzew – LKS Dąbrówka Drużyna,

 

POWODZENIA

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ