POLONIA Warszawa w Byczynie

0
62
views

018

 

 

 

 

 

 

III liga

9 kwietnia (sobota) godz. 17:00 BYCZYNA

LKS Termy Ner Poddębice (18) – Polonia Warszawa (6)

obsada sędziowska: Patryk Adamczyk (WS Łódź)

Mizeria przykleiła się do zawodników z Poddębic, ale niestety sami na to piłkarze sobie zapracowali a kibice czekają z niecierpliwością, kiedy w końcu przełamią się nasi i pokażą że potrafią grać w piłkę nożną, przeciwstawiając się przeciwnikowi na boisku, walcząc jak równy z równym o korzystny wynik. Dużą bolączką Neru, jest brak strzelonego gola w tym roku w lidze (0:9), jednak taktyka i ustawienie drużyny przez trenera, jest bardzo defensywna, więc w sobotnim meczu, także będzie ciężko o przełamanie się i strzelenie pierwszego gola w 2016 roku !!! Poniżej możemy zobaczyć, jak walczyła nasza drużyna w Warszawie w pierwszym meczu tego sezonu i na taki mecz liczą kibice w sobotę.  Polonia Warszawa to utytułowany klub w Polsce, każdy kto się zna troszkę na piłce nożnej, wie jakie tradycje ma ten klub. Zawodnicy z Warszawy przyjadą podrażnieni ostatnim meczem, gdzie w środę przegrali pierwszy raz w tym roku (dwa zwycięstwa, dwa remisy i jedna porażka), ulegając w Łowiczu 1:0 Pelikanowi. Goście są teraz na 6 pozycji i na pewno będą chcieli się po pierwsze zrehabilitować po środowym meczu a po drugie utrzymać minimum tą pozycję, która daje jeszcze utrzymanie w nowej III lidze.

 

 

pozostałe mecze:

(sobota – 9 kwietnia)
11:00 – Błękitni Raciąż – Warta Sieradz – Łukasz Matlęga (WS Płock)
11:00 – Energia Kozienice – Warta Działoszyn – Cezary Białek (WS Skierniewice)
16:00 – Sokół Aleksandrów – Legia II Warszawa – Michał Borowski (WS Radom)
16:00 – Oskar Przysucha – Pogoń Grodzisk – Błażej Pietrzak (WS Łódź)
17:00 – Pilica Białobrzegi – Start Otwock – Albert Różycki (WS Łódź)
(niedziela – 10 kwietnia)
11:00 – Lechia Tomaszów – Pelikan Łowicz – Tomasz Ksyta (WS Łódź)
15:00 – ŁKS Łódź – Broń Radom – Radosław Makowiecki (WS Ciechanów)
19:00 – Świt Nowy Dwór – Ursus Warszawa – Kamil Baranowski (WS Siedlce)

 

 

klasa okręgowa

10 kwietnia (niedziela) godz. 11:00 RZGÓW

Zawisza II Rzgów (8) – MGLKS Termy Uniejów (3)

obsada sędziowska: P. Malec, D. Mikła, R. Kafarski

Rezerwy Zawiszy w dwóch rozegranych meczach, zremisowali (1:1) u siebie z rezerwami Sokoła i wygrali w Pabianicach z PTC (2:1) a więc przed Termami bardzo ciężki mecz do rozegrania w niedzielny poranek. Jednak żeby Uniejowianie myśleli dalej o utrzymaniu kontaktu z czołówką tabeli, muszą ten mecz wygrać, pomimo tego że pierwsza drużyna Zawiszy, gra w sobotę o godz. 16:oo w Zelowie a więc możemy się spodziewać, że cała ławka rezerwowych, wystąpi w tym meczu.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 9 kwietnia)
15:00 – Włókniarz Pabianice – Orzeł Parzęczew – P. Zasadziak, A. Gach, M. Łapok
15:00 – Start Łódź – Ostrovia Ostrowy – A. Daroch, Sz. Jarocki, B. Wiśniewski
16:00 – Włókniarz Konstantynów – KS Sand Bus Kutno – T. Radkiewicz, B. Prokop, T. Osiewalski
17:00 – Górnik Łęczyca – MKS Tuszyn – P. Kaźmierczak, B. Lewandowski, J. Malka
17:00 – KKS Koluszki – Start Brzeziny – M. Karolak, R. Sudak, Ł. Sobutka
17:00 – LZS Justynów – PTC Pabianice – A. Różycki, P. Szubielski, J. Różycki
(niedziela – 10 kwietnia)
14:00 – Sokół II Aleksandrów – GLKS Dłutów – P. Pskit, M. Hankiewicz, K. Rutkowski

 

 

klasa „A” grupa II

9 kwietnia (sobota) godz. 16:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (1) – Orlik Sobień (6)

obsada sędziowska:  G. Augustowski, R. Mijas, M. Dobrowolski

Do Dalikowa, przyjeżdża drużyna która też miała zamiar walczyć o awans do „okręgówki”. Zamiar był ciekawy, osłabiając rywali z Sarnowa, pozyskując dwóch braci Stachlewskich, którzy mieli pomóc w zwycięstwach. Niestety pierwsze dwa mecze Orlika, to porażka (2:1 w Kalonce) i remis u siebie (3:3) z Orłem II Parzęczew. Sarnów rozpoczął rundę rewanżową z impetem, pokonując pewnie Błękitnych i Kotan, zajmując już pozycję lidera !!! Mecz z Orlikiem jednak łatwym nie będzie, obydwie drużyny te spotkania traktują jak derby, Sobień od Sarnowa oddalony jest tylko kilkoma kilometrami i te mecze zawsze stoją na wysokim poziomie emocji. Poza tym bracia, będą chcieli pewnie coś udowodnić …

 

pozostałe mecze:

(sobota – 9 kwietnia)
16:00 – Sport Perfect Łódź – UKS SMS Łódź – M. Anielak, K. Krasnopolski, J. Bukarowicz
16:00 – LKS Kalonka – LKS Dąbrówka – M. Jarnutowski, P. Krzemiński, P. Kaczmarek
(niedziela – 10 kwietnia)
11:00 – Kobra Leźnica – MKP-Boruta II Zgierz – R. Mijas, J. Jankowski, Z. Patora
11:00 – Zjednoczeni II Stryków – Błękitni Dmosin – P. Jankowski, B. Przybylak, R. Siech
14:00 – KS Gozdów – Kotan Ozorków – D. Morawiec, A. Zasadziak, Ł. Banasiak
15:00 – Orzeł II Parzęczew – Huragan Swędów – D. Drużyński, D. Piasecki, J. Jaskulski

 

 

klasa „A” grupa III

9 kwietnia (sobota) godz. 15:00 GRABÓW

Victoria Grabów (9) – LKS Sazan Pęczniew (3)

obsada sędziowska: P. Wykrota, T. Sadowski, J. Lesman

Sazan Pęczniew, rozpoczął rundę rewanżową od wpadki w Sierpowie, przegrywając 3:5 a więc możemy zauważyć że był to radosny futbol. W drugim meczu na wiosnę, Sazan czeka kolejny wyjazd, tym razem do Grabowa, która to Victoria u siebie rzadko przegrywa. Jednak w pierwszym swym meczu, Grabów przegrał u siebie z Witonianką 0:2, więc zawodnicy z Pęczniewa, niech zagrają jak Witonia i trzy punkty zainkasują, czym utrzymają bardzo dobrą pozycję w tabeli.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 9 kwietnia)
15:00 – Witonianka Witonia – LKS Śwnice Warckie – M. Pionko, K. Walczak, R. Walczak
16:00 – Magnat Sierpów – Malina Piątek – Sz. Michniewicz, J. Różycki, B. Kucharski
16:30 – Bzura Ozorków – Iskra Góra Św. Małgorzaty – K. Modrzejewski, P. Niemiec, R. Milas
(niedziela – 10 kwietnia)
14:00 – Zryw Śliwniki – Bzura Młogoszyn – Sz. Żaczek, B. Prokop, B. Pyciarz

 

 

sieradzka klasa „A” grupa II

10 kwietnia (niedziela) godz. 17:00 ZYGRY

GKS Pisia Zygry (10) – MULKS Łask (5) 

Pisia Zygry to nie ta Pisia co grała jesienią. Co się stało w drużynie że takie wyniki odnotowują teraz zawodnicy z Zygier ? Na pewno już czas żeby się przełamać, bo strefa spadkowa zbliża się wielkimi krokami a kibice raczej nie wyobrażają sobie powrotu swojej drużyny do „B” klasy. MULKS w tej rundzie, spisuje się średnio na wyjazdach (jedno zwycięstwo 2:1 jeden remis 2:2 i jedna porażka 0:2), u siebie za to trzy zwycięstwa (bramki 12:3). Jak widzimy, jest to drużyna własnego boiska i na pewno Pisia może w końcu powalczyć o całą pulę i się przełamać.

 

klasa „B” grupa III

10 kwietnia (niedziela) godz. 13:00 WRÓBLEW

Orzeł Wróblew (10) – LKS Grom Powodów (9)

obsada sędziowska: K. Pietrzak

Gromowcy w pierwszym swoim meczu rundy rewanżowej, przegrali u siebie z rezerwami Rosanowa tylko 1:0. Jest to dobry prognostyk, przed zbliżającym się meczem z Wróblewem. Przedostatnia drużyna w tabeli, gra bardzo nie równo i jedną wielką niewiadomą jest to, jacy zawodnicy wybiegną na boisko, żeby zmierzyć się z naszą drużyną. Orzeł w swoim pierwszym meczu w tym roku, poniósł sromotną porażkę 7:1 w Rosanowie z Zamkiem Skotniki. Mecze pomiędzy Orłem a Gromem, zawsze były emocjonujące i tym razem zapowiada się ciekawe spotkanie.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 9 kwietnia)
16:00 – Włókniarz Zgierz – Santos Czerchów – B. Przybylak
(niedziela – 10 kwietnia)
11:00 – LKS Cedrowice – LKS Modlna – M. Gutowski
14:00 – MKS Mianów – Zamek Skotniki – S. Grusznis
15:00 – LKS II Rosanów – Sokół Skromnica – D. Wyderkiewicz

 

 

III liga kobiet

10 kwietnia (niedziela) godz. 11:00 SIERADZ

ULKS MOSIR Sieradz (4) – GKS Pisia Zygry (7)

Nasze jedyne dziewczyny, które grają w piłkę nożną na arenie województwa Łódzkiego, godnie reprezentują nasz Powiat. Zawodniczki z Sieradza rozegrały w tym roku trzy spotkania i wszystkie wygrały (u siebie 2:1 z Różą Kutno i 3:0 z Błękitnymi Dmosin a na wyjeździe 3:0 w Zduńskiej Woli) i jak widzimy, przed naszymi zawodniczkami, bardzo ciężkie spotkanie. Na pewno możemy być pewni, że nasze dziewczyny nie położą się na boisku, tylko będą walczyły o jak najkorzystniejszy wynik a może o niespodziankę ?

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ