Obserwuj nas na Facebook

PODDĘBICKA NIEDZIELA W TVP 3 ŁÓDŹ

To będzie poddębicka niedziela w TVP 3 Łódź!
Jutro nasze miasto dwukrotnie zagości na antenie łódzkiej trójki. Najpierw o godz. 10 w „Agroexpressie” podsumujemy 2019 rok w Gminie i zobaczymy… Mikołaja Termalnego, a także jak przebiega rewitalizacja kompleksu geotermalnego oraz rozwija się przedsiębiorczość.
Z kolei o godz. 18 finał „Turnieju Miast – Łódzkie 2019”. Spotykamy się w centrum Poddębic przy choince, by dopingować naszą miejscowość albo oglądamy relację na żywo w telewizji i głosujemy na Poddębice!

Obraz może zawierać: tekst

Obraz może zawierać: noc

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i na zewnątrz

 

 

 

 

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Szachowa przygoda w Balatonboglár

W dniach 12-19 lipca odbył się trzeci Młodzieżowy Obóz Szachowy im. Wacława Felczaka w malowniczym mieście Balatonboglár na Węgrzech. W obozie uczestniczyło 12 uczniów wraz z opiekunami ze szkół z gminy Uniejów. Głównym celem obozu było wzmacnianie i pielęgnowanie

FALSTART TERMALNYCH Z PODDĘBIC

MECZE SPARINGOWE Termy Poddębice – Zjednoczeni Stryków 1:3 (0:2) Niestety casting nowych zawodników wypadł bardzo blado, ponieważ brakło jakości u tych zawodników, ale i też ci aktualni, zderzyli się ze

TERMALNI Z PODDĘBIC I GLKS JUŻ W TRENINGU

Termalni z Poddębic już po wakacjach i urlopach. Na pierwszym treningu pojawiło się 23 zawodników, w tym 9 testowanych, wśród nich jedna niespodzianka. Zawodnicy z Poddębic, przygotowują się w Centrum

ZMIANY W TERMALNYCH Z UNIEJOWA

Z funkcji trenera 1. zespołu zrezygnował Przemysław Nowak. Wraz z nim z klubu odchodzi jego asystent Bartosz Łuczak. Dziękujemy obu trenerom za wszystkie lata spędzone w naszym klubie, zarówno jako