Pierwszy mecz w tym roku

0
45
views

DSCN0522

 

 

 

 

LKS Termy Ner Poddębice, jako pierwszy rozegra w tym roku mecz sparingowy a przeciwnikiem będzie czwartoligowa Jutrzenka Warta. Warto przypomnieć że aktualny trener Neru Tomasz Muchiński, wcześniej pracował właśnie w Jutrzence, gdzie osiągnął bardzo dobry wynik z tą drużyną, pozostawiając poprzedników na bezpiecznej siódmej pozycji.

 

27 stycznia (środa) godz. 18:00 BYCZYNA

LKS Termy Ner Poddębice – Jutrzenka Warta

 

 

Piłkarze trzecioligowego Term Neru Poddębice w poniedziałek rozpoczęli kolejny tydzień przygotowań do rundy wiosennej. We wtorek podopieczni trenera Tomasza Muchińskiego odbyli zajęcia w hali. Pojawiło się na nich dwóch nowych graczy występujących ostatnio w RTS Widzew Łódź – Damian Marcioch i Michał Polit.

 

W poniedziałek poddębiczanie trenowali na boisku, a we wtorek w hali. Obaj piłkarze RTS Widzew Łódź dostali pozwolenie na udział w treningu Term Neru od trenera Marcina Płuski, który widzi miejsce dla piłkarzy w szerokiej kadrze, a nie w pierwszej jedenastce.

Wcześniej do Poddębic przeniósł się inny zawodnik RTS Widzew, bramkarz Michał Chachuła, który w rundzie jesiennej wystąpił tylko w kilku meczach łodzian. Być może golkiper wraz z Damianem Marciochem i Michałem Politem wystąpi w pierwszym sparingu Term Neru w okresie przygotowawczym – dziś o godzinie 18:00 w Poddębicach/Byczynie z Jutrzenką Warta.

źródło: lodzkifutbol.pl

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ