Pęczniew to nie Łódź

0
86
views

sazan..

 

 

 

Łódzki Związek Piłki Nożnej nie traktuje wszystkich jednakowo, są niestety ważni i ważniejsi. Sazan Pęczniew, MKS Mianów czy Czarni Smardzew, walczą już od kilku lat o awans do klasy wyższej i za każdym razem kończą rozgrywki w czubie tabeli. W tym sezonie mają szansę na wymarzony awans, dzięki wycofaniu się drużyny z Dąbrowic, trzy ekipy z drugich miejsc, trzech grup klas „B”, powalczą o jedno miejsce premiowane awansem. Oczywiście nie będzie to łatwe, ponieważ wszystkie trzy drużyny o tym marzą, poza tym żeby ten cel osiągnąć, trzeba było się przygotować i ponieść koszty związane z wyjazdem oraz opłatą sędziów i może marzenia się spełnią. Są jednak drużyny które jak rok temu Start Łódź a w tym roku Sport Perfect Łódź, zaczynają swoje istnienie w piłce nożnej od klasy „A” !!! Na nic walka uczciwa na boisku, na nic przestrzeganie regulaminu rozgrywek, na nic budowanie boisk, drużyn młodzieżowych i staranie się, jeśli nie ma się … poparcia w Łódzkim Związku Piłki Nożnej lub w nazwie miejscowość ŁÓDŹ.

Od tego sezonu piłkarskiego, Sport Perfect Łódź, prywatna szkółka młodzieży w której skończył się najstarszy rocznik, przystąpią do seniorskiej rywalizacji od klasy „A” … bez baraży.

 

Informacje ze strony: www.sportperfect..pl

 

Krzysztof Kamiński(TRENER)-droga do sukcesu.

Urodziłem się w Żyrardowie w małym mieście (50 tys. mieszkańców), w rodzinie robotniczej.Pierwszy poważny kontakt z piłką nożną miałem w szkole podstawowej w Międzyszkolnym Klubie Sportowym.Z chwilą ukończenia szkoły podstawowej przeniosłem się do klubu Żyrardowianka Żyrardów. Będąc juniorem już grałem w trzeciej lidze. W wieku 20 lat otrzymałem propozycję gry w „Widzewie”,z którym osiągnąłem wiele sukcesów. Gdzie tkwiła tajemnica moich sukcesów? Motorem ich był mój charakter, który wielokrotnie pokazywałem na boisku oraz świadomość tego co robię. Z całym szacunkiem do trenerów, którzy mnie trenowali muszę stwierdzić, że mój poziom sportowy w 90% zawdzięczałem sobie. Obserwacja i analiza gry najlepszych piłkarzy, wykorzystanie ich zachowań i sposobu gry w mojej grze przyniosło nadspodziewane efekty.Myślę tutaj o pierwszym okresie edukacji piłkarskiej związanej z grą w Żyrardowiance. Ucząc mnie gry w piłkę nożną, nikt mi nigdy nie powiedział jak mam wykonać dane ćwiczenie, żeby je wykonać. Gdybym sam nie potrafił dojść do sedna sprawy, moja kariera piłkarska skończyłaby się w Żyrardowie. Dlatego wszyscy, którzy ze mną trenują mogą mieć pewność – oprócz tego,że będę ich uczył grać w piłkę nożną to ich nauczę grać w piłkę nożną, tak skutecznie jak ja grałem i z takim samym rezultatem.
serdecznie pozdrawiam Krzysztof Kamiński

Krzysztof Kamiński-spełnij swoje marzenia

Szanowni Państwo
Nazywam się Krzysztof Kamiński. Jestem byłym zawodnikiem „Widzewa”,z którym w latach 1978-1988 odniosłem wiele sukcesów (patrz podstrona szkoleniowcy). Od sześciu lat prowadzę szkółkę piłkarską SPORT PERFECT, gdzie w chwili obecnej w zajęciach uczestniczy dwustu pięćdziesięciu chłopców z roczników 1994-2003. Celem działania szkółki jest kompletne wyszkolenie piłkarza i prowadzenie go aż do podpisania pierwszego kontraktu zawodowego. W mniejszym stopniu stawiamy na wynik sportowy drużyny konkretnego rocznika, skupiając się głównie na wyszkoleniu indywidualnym i najwyższym poziomie sportowym trenowanych piłkarzy. Dlatego trenujemy w małych grupach i indywidualnie podchodzimy do każdego zawodnika. Myślę, że każdy z Państwa wolałby cieszyć się z kariery sportowej dziecka w wieku dorosłym, niż wynikiem sportowym drużyn młodzieżowych w których dziecko uczestniczy. Jeśli tak, to zapraszam do nas na zajęcia, bo formuła naszych treningów i cel naszych działań spełni Państwa oczekiwania.
ze sportowym pozdrowieniem Krzysztof Kamiński

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ