Ostatnie wzmocnienia Term Neru

0
23
views

 

 

 

 

Kolejnych dwóch zawodników dołączyło do zespołu prowadzonego przez trenera Michała Bistułę. W nadchodzącym sezonie drużynie w walce o ligowe punkty pomogą Marcin Pękała oraz Mateusz Stępień.

25-letni Pękała jest wychowankiem Włókniarza Konstantynów Łódzki, w którym spędził kilka sezonów nim przeniósł się do Łódzkiego Klubu Sportowego, gdzie występował w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. Przez dwa kolejne sezony filigranowy skrzydłowy bronił barw Zawiszy Rzgów, skąd trafił do Sokoła Aleksandrów Łódzki, gdzie spędził trzy ostatnie lata. W sumie Pękała rozegrał na trzecioligowych boiskach 97 spotkań, w których ustrzelił 9 bramek.

Z kolei, 21-letni Mateusz Stępień to wychowanek Widzewa Łódź, który może występować zarówno na boku, jak i w centrum bloku defensywnego. Popularny „Stempel” zaliczył jeden seniorski wystep w barwach rezerw Widzewa, skąd trafił do Sokoła Aleksandrów Łódzki, najpierw na półroczne wypożyczenia, a następnie na stałe. Łącznie na poziomie III ligi 21-latek wystąpił jak dotąd 54 razy, zaliczając 3 trafienia.

źródło: termyner.poddebice.pl

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ