Ostatnie spotkanie przed Poddębicką publicznością

7
32
views

 

 

 

IV liga – XXXVII kolejka

14 czerwca (ŚRODA) godz. 17:30 BYCZYNA

TERMY NER Poddębice (8) – PILICA Przedbórz (11)

obsada sędziowska: Wojciech Kretek (WS Piotrków)

Pierwszy mecz Termy Ner wygrały na wyjeździe z Pilicą 2:0

W środę (14 czerwca) o godz. 17:30 rozegrana zostanie przedostatnia seria spotkań w łódzkiej czwartej lidze. Termy Ner Poddębice podejmą na własnym obiekcie Pilicę Przedbórz. Zawody poprowadzi Wojciech Kretek z Wydziału Sędziowskiego Piotrków Trybunalski.

W bieżącym sezonie sędzia ten rozstrzygał w siedmiu czwartoligowych pojedynkach, w tym jednym z udziałem podopiecznych trenera Michała Bistuły. Wojciech Kretek poprowadził spotkanie 31. kolejki, w którym poddębiczanie zmierzyli się przed własną publicznością z Unią Skierniewice. Biało-zielono-biali zwyciężyli 4:0. Hat-trickiem popisał się Łukasz Dynel, a jedno trafienie dołożył Kamil Bartos. Arbiter pokazał zaledwie dwie żółte kartki, po jednej dla każdej ze stron. W pierwszej odsłonie napomniany został Patryk Retkowski (Termy Ner), w drugiej zaś Patryk Bojańczyk (Unia).

Piotrkowianin dwukrotnie prowadził konfrontacje z udziałem Pilicy Przedbórz. W 28. kolejce przedborzanie przegrali 4:1 w Opocznie z tamtejszą Ceramiką, a honorowe trafienie zaliczył Bartłomiej Madej. Natomiast w 33. serii spotkań gracze Pilicy zwyciężyli na wyjeździe z Włókniarzem Zelów. Do siatki zelowian trafiali Daniel Potakowski (dwukrotnie) oraz Bartłomiej Madej. W obu potyczkach żółto-czerwoni obejrzeli cztery żółte kartki: dwie Marcin Rakowski, a po jednej Sebastian Motyka oraz Damian Głowacki.

W meczach prowadzonych przez Wojciecha Kretka dwukrotnie zwyciężali gospodarze, raz padł remis, a czerokrotnie górą byli goście. W spotkaniach tych padło łącznie dwadzieścia pięc goli (12-13 na korzyść przyjezdnych). Piotrkowianin pokazał również trzydzieści cztery żółte i jedną czerwoną kartkę (16/1-18).

Na środowe spotkanie z Pilicą Przedbórz będzie warto przyjść nie tylko dlatego, aby podziękować zawodnikom za sezon 2016/2107, ale także uhonorować  Krzysztofa Woźniaka za 25 lat gry w Nerze Poddębice.

Krzysztof przeszedł w poddębickim klubie przez wszystkie szczeble kariery – zaczynając od trampkarzy, na seniorach kończąc. Bieżąca runda na pewno nie będzie ostatnią w wykonaniu popularnego „Kenego”, który mimo upływu lat nadal czuje ogromny głód gry, a swoją postawą na boisku może być wzorem do naśladowania dla młodszych kolegów.

Przed środową konfrontacją, Zarząd Klubu uhonoruje Krzysztofa pamiątkową koszulką na znak uznania i szacunku za wkład w rozwój poddębickiego futbolu. Zapraszamy wszystkich kibiców!

źródło: termyner.poddebice.pl

 

pozostałe mecze:

(środa – 14 czerwca)
17:00 – Omega Kleszczów – PGE GKS II Bełchatów – Tomasz Lewandowski (WS Piotrków)
17:30 – KS Paradyż – Unia Skierniewice – Paweł Pskit (szczebel centralny)
17:30 – Zawisza Rzgów – KS Sand Bus Kutno – Mariusz Ślęzak (WS Sieradz)
17:30 – Polonia Piotrków – Ceramika Opoczno – Radosław Urbaniak (WS Łódź)
17:30 – Warta Sieradz – LKS Kwiatkowice – Michał Dzwonkowski (WS Piotrków)
17:30 – Warta Działoszyn – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – Konrad Gawroński (WS Łódź)
17:30 – Włókniarz Zelów – Jutrzenka Warta – Mateusz Anielak (WS Łódź)
17:30 – Zawisza Pajęczno – RKS Mechanik Radomsko – Marcin Tądel (WS Sieradz)
17:30 – Zjednoczeni Stryków – Andrespolia Wiśniowa Góra – Michał Grocki (WS Łódź)

 

 

 

LIGA TYPERÓW

Do zakończenia ligi typerów pozostało pięć meczów więc do zdobycia 15 punktów, ale patrząc na średnią zdobywanych punktów na kolejkę, możemy być pewni, że zwycięzca wygra minimalnie. Ścisk w czołówce daje nam emocje do ostatniego spotkania, po którym to poznamy dopiero zwycięzcę. Już w środę Termy Ner rozegrają przedostatnią kolejkę w lidze tego sezonu, przeciwnikiem będzie drużyna która utrzymała się w lidze, więc jest to sygnał, że przed naszymi zawodnikami zapowiada się łatwe spotkanie, ale czy takie będzie ?

 

mecz nr. 79 TERMY NER Poddębice (8) – PILICA Przedbórz (11)

 

 

 

 

 

7 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ