Orlikowa Liga Mistrzów – zgłoszenia

0
43
views

W czerwcu ruszyły zapisy do kolejnej edycji piłkarskiej Orlikowej Ligi Mistrzów Województwa Łódzkiego. To impreza skierowana do wszystkich uczniów szkół podstawowych. W tym roku weźmie w niej udział ok. 200 mieszanych drużyn, mających w składach chłopców i dziewczęta.

Każdy zespół może mieć w kadrze od 7 do 10 zawodników.  Rywalizacja na boiskach typu Orlik odbywać się będzie w dwóch kategoriach wiekowych. W pierwszej zmierzą się uczniowie klas 1-3, a w drugiej klas 4-6. W każdej kategorii odbędą się eliminacje gminno-powiatowe (16.09 – 30.09.2018), których zwycięzcy zakwalifikują się do półfinałów (1.10 – 5.10.2018). Ostatnim etapem rozgrywek będą październikowe finały.

Uczestnicy OLM powalczą jednak nie tylko o końcowy triumf swojego zespołu, ale też o indywidualne nagrody i wyróżnienia. Odbiorą je m.in. najlepsi zawodnicy, bramkarze i strzelcy obu kategorii wiekowych. Dla najlepszych zorganizowana zostanie trzydniowa konsultacja szkoleniowa w dwóch grupach po ok. 12 osób. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Zgłoszenia do udziału w OLM są przyjmowane do 15 września 2018 za pośrednictwem poniższego formularza zgłoszeniowego.

Zachęcamy do jak najszybszego zgłoszenia Waszych drużyn do nadchodzącej edycji OLM. Emocje i znakomita zabawa gwarantowane!

Formularz zgłoszeniowy

źródło: www.lzpn.org

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ