Obserwuj nas na Facebook

Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy dla OSP w Dalikowie

W dniu 9 maja 2026 r. w Gminie Dalików odbyła się uroczystość przekazania nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Dalikowie. W wydarzeniu uczestniczył Sebastian Romanowski – Starosta Poddębicki. Był to ważny moment zarówno dla jednostki OSP, jak i całej lokalnej społeczności.
Starosta Poddębicki Sebastian Romanowski podkreślił znaczenie inwestycji w bezpieczeństwo mieszkańców oraz rolę strażaków ochotników, którzy każdego dnia z pełnym zaangażowaniem dbają o bezpieczeństwo lokalnej społeczności.
 – Nowy samochód to ogromne wsparcie dla strażaków ochotników i ważna inwestycja w bezpieczeństwo mieszkańców całej gminy. Gratuluję druhnom i druhom z OSP w Dalikowie tego wyjątkowego wydarzenia i życzę, aby nowy wóz służył niezawodnie przez długie lata – zaznaczył Starosta.
Podczas wydarzenia nie zabrakło słów podziękowania dla Zarządu OSP w Dalikowie za zaangażowanie w rozwój jednostki. Uroczystość przebiegła w serdecznej atmosferze i była okazją do podkreślenia, jak ważną rolę w życiu lokalnej społeczności odgrywają Strażacy Ochotnicy.
Nowy pojazd przyczyni się do zwiększenia skuteczności działań ratowniczych oraz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców Gminy Dalików i całego Powiatu Poddębickiego.

PRI

 

źródło: poddebicki.pl

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA

IV LIGA – XXXIV KOLEJKA 13 czerwca (SOBOTA) godz. 14:00 ZGIERZ Boruta Zgierz (7) – Termy Poddębice (17) obsada sędziowska: Kluska Jan, Siejka Kacper, Pacała Dawid.  Pożegnalny niestety mecz w