Ner zna termin inauguracji i żegna się z …

0
23
views

ŁZPN

 

 

 

 

 

 

Znamy wstępne terminy inauguracji seniorskich klas rozgrywkowych prowadzonych przez Łódzki Związek Piłki Nożnej. Najwcześniej ponieważ już w drugi weekend sierpnia ruszą rozgrywki III ligi łódzko-mazowieckiej i IV ligi łódzkiej. 

W tym roku rozgrywki III ligi łódzko-mazowieckiej prowadzone będą przez ŁZPN. Piłkarska centrala naszego województwa postanowiła wyznaczyć terminy inauguracji wcześniej niż miało to miejsce w poprzednich sezonach. – Pogoda jest bardzo dobra dlatego chcemy rozegrać w tym roku jak najwięcej spotkań, aby uniknąć rozgrywania meczów w środy – mówi Adam Kaźmierczak, urzędujący wiceprezes ŁZPN.

Rozgrywki III ligi łódzko-mazowieckiej i IV ligi łódzkiej ruszą w weekend 9/10 sierpnia. Tydzień później rozegrana zostanie 1. kolejka łódzkiej klasy okręgowej (MGLKS Termy Uniejów). Start trzech grup klasy A (GLKS Sarnów/Dalików) planowany jest na weekend 23/24 sierpnia.

 

 

Damian Gilarski, Kamil Pawlikowski, Bartosz Socha i Przemysław Matusiak nie zagrają w przyszłym sezonie w barwach Neru Poddębice (IV liga łódzka). Trzem pierwszym graczom skończyły się wypożyczenia natomiast czwarty z nich postanowił zakończyć karierę.

Gilarski i Pawlikowski do klubu z Poddębic zostali wypożyczeni z UKS SMS Łódź. Pierwszy z nich wybiera się na testy do drugoligowej Legionovii Legionowo, natomiast drugi najprawdopodobniej będzie testowany przez Ursus Warszawa.

Bartosz Socha wraca z wypożyczenia do swojego rodzimego klubu Włókniarza Konstantynów (łódzka klasa okręgowa). Z pozostałymi wypożyczonymi graczami działacze Neru jeszcze rozmawiają na temat ich ewentualnej dalszej gry w klubie z Poddębic.

 

źródło: LKS Ner Poddębice

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ