Ner wygrał z Reprezentacją

0
31

Reprezentacja

Beniaminek III ligi łódzko-mazowieckiej Ner Poddębice rozegrał we wtorek pierwszy mecz kontrolny w okresie przygotowawczym. Podopieczni Piotra Szarpaka wygrali w Byczynie z Reprezentacją Powiatu Poddębickiego 2:0 (1:0). Spotkanie było świetną formą integracji lokalnego środowiska piłkarskiego.

Świeżo upieczony trzecioligowiec wygrał skromnie lecz zasłużenie. Pierwszego gola dla poddębiczan strzelił Joachim Pabjańczyk, a drugiego zawodnik testowany. Drużynę RPP reprezentowali piłkarze występujący na co dzień w czterech klubach: Pisi Zygry, GLKS Sarnów/Dalików, Gromie Powodów i Sazan Pęczniew. Gościnnie w szeregach RPP wystąpił Piotr Burski (MKS Kluczbork). Reprezentacja Powiatu Poddębickiego pokazała się z dobrej strony i obnażyła kilka braków nad którymi beniaminek będzie musiał popracować na treningach.

Bacznym obserwatorem meczu, był zaproszony przez organizatora, były reprezentant Polski w piłce nożnej Marek Dziuba.

Sędziami spotkania byli Jarosław Cichosz i Tadeusz Blaźniak.

Ner Poddębice – Reprezentacja Powiatu Poddębickiego 2:0 (1:0)
Bramki:
Joachim Pabjańczyk, zawodnik testowany

Ner: I połowa: Krzyżostaniak – Owczarek, Woźniak, Grzybowski, Pabjańczyk – Bogołębski, Skupiński, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Paluch, Okoński, II połowa: Marciniak, Gniadzik, Grzybowski, Rogalewicz, Kubiak, Jarczewski, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Sobańda, zawodnik testowany, Nowak.

Reprezentacja Powiatu Poddębickiego: Mikołajczyk Przemysław – Jesionowski Kamil, Kowalczyk Marcin, Kita Tomasz, Paczkowski Damian – Cichoń Damian, Cichosz Adam, Dudczak Radosław, Ciepłoch Marek – Stachlewski Krzysztof, Burski Piotr

rezerwowi: Matusiak Przemysław, Walczak Piotr, Czekalski Jarosław, Miączyński Rafał, Dominowski Damian

trener: Dziuba Artur