Mistrzostwa Polski w siatkonogę w Bełchatowie

0
39
views

futnet..

 

 

 

 

 

Takiej imprezy w Bełchatowie jeszcze nie było. W poświąteczny weekend (27/28 grudnia) w hali Energia rozegrane zostaną VIII Mistrzostwa Polski w siatkonodze. Obok zmagań najlepszych w kraju specjalistów futnetu planowane są także inne atrakcje.

Wybór Bełchatowa był dla nas oczywisty, z uwagi na fakt, że to miasto, które ma bogate tradycje zarówno piłkarskie, jak i siatkarskie, a więc dyscyplin, które łączy w sobie futnet. Rozgrywki są niezwykle widowiskowe. Gracze do odbijania piłki mogą bowiem wykorzystywać każdą część ciała oprócz rąk – powiedział Michał Sieczko, prezes Siatkonoga Polska.

 

W zawodach wystartują drużyny reprezentujące łódzkich Blokersów. Nie zabraknie również reprezentantów gospodarzy. Jacek Berensztajn grać tym razem w parze będzie z Łukaszem Sapelą. Na koncie popularnego „Berka” jest już wicemistrzostwo Polski w duecie z Marcelem Bartosiakiem. – Na pewno jako gospodarze postaramy się zaprezentować jak najlepiej. Zapraszamy wszystkich kibiców, emocje są gwarantowane – mówi sympatyczny zawodnik.

Startujemy 27 grudnia o 8:00. Tego dnia odbędą się rozgrywki eliminacyjne. Niedziela upłynie pod znakiem ćwierćfinałów, półfinałów i finałów. Początek meczów o 12:00. Sam finał rozpocznie się około 16:00 – dodaje Michał Sieczko.

Dla kibiców ważna informacja – wstęp na zawody jest wolny. Warto więc przyjść do Hali Energia i obejrzeć techniczne sztuczki na najwyższym krajowym poziomie.

 

http://lodzkifutbol.pl/wp-content/uploads/2013/02/Berek-siatkonoga-1024x768.jpg

 

 

 

 

 

VIII MISTRZOSTWA POLSKI W SIATKONODZE BEŁCHATÓW 2014

W dniach 27-28 grudnia w hali Energia w Bełchatowie odbędą się VIII Mistrzostwa Polski w siatkonodze Bełchatów 2014.

 

Sportowo-Imprezowe Zakończenie Roku 2014 w Bełchatowi – VIII Mistrzostwa Polski w siatkonodze Bełchatów 2014

W dniach 27-28 grudnia 2014 roku w Hali Energia w Bełchatowie odbędzie się Sportowo-Imprezowe Zakończenie Roku 2014, czyli VIII Mistrzostwa Polski w siatkonodze Bełchatów 2014.

W turnieju udział weźmie 18 drużyn z sześciu województw. Tytułu Mistrzów Polski broni drużyna BLOKERS Łódź (Michał Kłosiński/Marcin Skrydalewicz)

Patronat nad imprezą objęli:

  • Prezydent Miasta Bełchatowa
  • Marszałek Województwa Łódzkiego
  • Polski Komitet Olimpijski

Impreza w Bełchatowie będzie dodatkowo uzupełniona zabawą dla kibiców, w tym:

  • Imprezę prowadzić będzie rezydent PGE Skra Bełchatów i DJ Igrzysk Olimpijskich w Sochi, DJ Ucho
  • DBomb Live, czyli Lubię kiedy Mamy weekend na żywo
  • Konkursy dla widzów, atrakcje i niespodzianki

Wstęp wolny.

Pula nagród turnieju wynosi 2 500 zł

Zwycięzcy: 1 800 zł

II miejsce: 500 zł

III miejsce: 200 zł

Michał Sieczko, prezes Siatkonoga Polska: „Bardzo się cieszymy, że Bełchatów przyjął naszą propozycję. Dlaczego Bełchatów? Mógłbym dość długo wymieniać… Władze Miasta otwarte na ciekawe projekty dla lokalnej społeczności, czy nowe formy promocji, obiekty spełniające kryteria Światowej Federacji Siatkonogi (hala widowiskowa i korty tenisowe do futnetu, czy boiska plażowe do footvolleya), kibice kochający sport, stolica siatkówki, a i w piłce nożnej drużyna w najwyższej klasie rozgrywkowej, zawodnicy tacy jak Jacek Berensztajn, który jest wicemistrzem Polski w futnet, czy młodzi ludzie lubiący fajne inicjatywy i atrakcyjne imprezy. Zapraszam wszystkich w ostatni weekend grudnia. Będzie siatkonogowo, muzycznie i jestem pewien, że fantastycznie”

Marek Andrzejewski, Prezes Bełchatowskiego Towarzystwa Sportowego „AS” “Pierwszy turniej zorganizowalismy w lutym tego roku. Impreza udała się, mieliśmy wiele pozytywnych reakcji. Krótko po tym turnieju uruchomiliśmy amatorską ligę siatkonogi, która również spotkała się z pozytywnym odzewem. Poza tym Hala Energia zobowiązuje – to obiekt mistrzowski, więc to odpowiednie miejsce na tego typu imprezę.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ