Obserwuj nas na Facebook

Mistrzostwa Polski Środkowej w Poddębicach

 

 

 

 

 

 

 

VI Mistrzostwa Polski Środkowej Tańca Mażoretkowego

   W dniach 8-9.04.2017r. od godz. 11 w hali poddębickiego Gimnazjum odbędą się VI Otwarte Mistrzostwa Polski Środkowej Tańca Mażoretkowego.

W rywalizacji wezmą udział przedstawiciele województw: mazowieckiego, łódzkiego, świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego, pomorskiego.

Turniej stanowi nominacje do Mistrzostw Polski Mażoretek w Kędzierzynie Koźlu, zaplanowane na 19-21.05.2017r., które z kolei wyłonią reprezentację Polski na Mistrzostwa Europy i Świata.

Organizatorem Mistrzostw w Poddębicach jest Stowarzyszenie Mażoretek Tamburmajorek i Cheerleaderek Polskich przy współpracy z Poddębickim Domem Kultury i Sportu w Poddębicach. Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Poddębic Piotr Sęczkowski.

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny.

źródło: Poddebice.pl

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

SAZAN PĘCZNIEW ODDAŁ TRZECI WALKOWER

IV LIGA Termy Poddębice – ŁKS III Łódź 0:3 (0:0)   pozostałe mecze: UMKS Korab Łask 2-6 Ceramika Opoczno 3 czerwca, 18:15 Polonia Piotrków Trybunalski 1-2 KS Kutno 6 czerwca,

PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA

IV LIGA – XXXIII KOLEJKA 06 czerwca (SOBOTA) godz. 14:00 BYCZYNA Termy Poddębice (17) – ŁKS III Łódź (8)  obsada sędziowska: Płomiński Adam, Hajduk Franciszek, Chaber Wiktor.   pozostałe mecze: