MGLKS Termy Uniejów gotowy do rundy rewanżowej

0
41
views

12063496_937103469694545_5461128380368196409_n

 

 

 

 

 

 

 

 

Kompletna lista sparingów:

Olimpia Koło, 15 miejsce IV liga Wielkopolska południe – odwołany

Victoria Szadek,  3 miejsce A-klasa Sieradz II – 6:3

Górnik Łęczyca, 5 miejsca Klasa Okręgowa – 4:4

Zieloni Koźminek,  1 miejsce A-klasa Kalisz I – 2:0

Boruta Zgierz, 19 miejsce IV liga łódzka -1:0

Włókniarz Moszczenica, 5 miejsce Klasa Okręgowa Piotrków Trybunalski -2:2

Warta Dobrów, 7 miejsce klasa Okręgowa grupa Konin – 5:1

Włókniarz Konstantynów, 8 miejsca Klasa Okręgowa Łódź – 8:5

Andrespolia Wiśniowa Góra,  15 miejsce IV liga łódzka – 3:4

Orzeł Parzęczew, 3 miejsce Klasa Okręgowa Łódź – 4:5

Jutrzenka Warta,  7 miejsce IV liga Łódź – 1:1

Tulisia Tuliszków. 5 miejsce A-klasa Konin I – 8:1

11 sparingów: 6 zwycięstw 3 remisy 2 porażki

Jedno jest pewne, wyniki spotkań sparingowych napawają optymizmem. Oprócz meczy, które musieliśmy wygrać są też ważne zwycięstwa  z IV-ligowym Borutą czy Włókniarzem Konstantynów. Dobre remisy z Jutrzenką Warta czy Górnikiem Łęczyca oraz minimalne porażki z Andrespolią czy Orłem, które wstydu nie przynoszą.

W okresie przygotowawczym najważniejsze jest zbudowanie siły i kondycji. Tego naszej drużynie na pewno nie brakuje gdyż praktycznie przez cały okres przygotowawczy trener Sałaciński nie mógł liczyć na pełną kadrę i większość sparingów rozegraliśmy w 12-14 osobowej grupie piłkarzy. Kondycja jest!

Jednak to pokazuje nasz największy problem, czyli braki kadrowe. Obecnie nasza kadra wynosi zaledwie 18 zawodników. Po odejściu Skrzypca, pierwszym bramkarzem zostaje młody Jakub Zdych (który notabene ma już doświadczenie w grze na tym poziomie), ale rezerwowym zostaje 17-latek. Jeśli dojdą kartki i kontuzje możemy znaleźć się w nieciekawej sytuacji, jeśli jednak wszystko będzie dobrze to możemy liczyć na bardzo udaną rundę.

Jaka jest Wasza opinia? Piszcie również o Waszych przewidywaniach dotyczących rundy rewanżowej. Kto faworytem do awansu? Gdzie będzie MGLKS? Kto spadnie z Ligi?

Oficjalnie: Wreszcie możemy oficjalnie potwierdzić, że do naszej drużyny dołączy dwóch nowych zawodników. Radosław Surowiec to 22 letni pomocnik wywodzacy się z ŁKS-u a ostatnio występujący w Włókniarzu Konstantynów. Michał Lewandowski to boczny pomocnik lub obrońca, który ostatnio występował w LKS Rosanów. Naszym nowym zawodnikom życzymy sukcesów i wielu dobrych spotkań w naszym zespole!

 

źródło: MGLKS Termy Uniejów

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ