Obserwuj nas na Facebook

MEDAL KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ DLA WÓJTA MARCINA JANIAKA

W dniu 28 maja wójt Marcin Janiak podczas uroczystości zorganizowanej w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie odebrał Medal Komisji Edukacji Narodowej. Medal wręczyła Minister Edukacji Barbara Nowacka z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego. To polskie odznaczenie resortowe nadawane za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania. Włodarz naszej gminy znalazł się w gronie wyróżnionych prezydentów miast, starostów, burmistrzów, wójtów oraz przewodniczących rad miast. Wszyscy odznaczeni zostali docenieni za wieloletnią pracę na rzecz rozwoju edukacji, tworzenie nowoczesnych i bezpiecznych szkół oraz wspieranie nauczycieli w ich codziennych zadaniach. Minister Barbara Nowacka podkreśliła, iż uhonorowała osoby, które na co dzień współtworzą fundament systemu edukacji, dbając o warunki funkcjonowania szkół, ich infrastrukturę, bezpieczeństwo oraz przestrzeń sprzyjającą rozwojowi uczniów i pracy nauczycieli.

 

 

źródło: Gmina Pęczniew

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA

IV LIGA – XXXIV KOLEJKA 13 czerwca (SOBOTA) godz. 14:00 ZGIERZ Boruta Zgierz (7) – Termy Poddębice (17) obsada sędziowska: Kluska Jan, Siejka Kacper, Pacała Dawid.  Pożegnalny niestety mecz w