Lodowisko przy Termach otwarte

0
126
views

Miło nam zakomunikować, że lodowisko w Uniejowie, zlokalizowane przy kompleksie termalno-basenowym, zostało otwarte w niedzielę, 6 grudnia. Zapraszamy na łyżwy przez 7 dni w tygodniu!

Z pewnością, trafionym prezentem mikołajkowym dla wszystkich fanów jazdy na łyżwach było wczorajsze otwarcie krytej ślizgawki przy Termach. Pomimo powrotu plusowych temperatur, obsługa lodowiska „Sirka Uniejów” stanęła na wysokości zadania! Tafla jest zamarznięta, wygładzona i przyszykowana na Wasze skoki, piruety, kroki, spirale, twizzle, a nawet podnoszenia. Operator na swoim profilu w serwisie Facebook informuje o pełnym przygotowaniu lodowiska: od strony technicznej oraz w zgodzie z obowiązującymi zasadami reżimu sanitarnego.

Zasady bezpieczeństwa związane COVID-19:

Na terenie lodowiska obowiązują ograniczenia i zalecenia właściwe dla aktualnie ogłoszonych zasad przebywania w miejscach publicznych.

❗dystans – w trosce o bezpieczeństwo wszystkich klientów obiektu, wprowadzono limit osób przebywających na lodzie w tym samym czasie. Na jedną osobę przypada 10 m kw. powierzchni tafli, co daje 80 wejść na godzinę. Zarówno w czasie jazdy na łyżwach, oczekiwania na wejście, jak i korzystania z szatni należy zachować bezpieczny dystans co najmniej 1,5 m od siebie.

❗dezynfekcja – na terenie lodowiska bezwzględnie obowiązuje dezynfekcja rąk. Miejsca, w których znajduje się płyn dezynfekujący wskazują pracownicy obsługi.

❗zasłanianie ust i nosa – na terenie lodowiska obowiązuje nakaz noszenia maseczki (szatnie, poczekalnia), na tafli lodowej jest to zalecane.

Z myślą o zapewnieniu możliwości zachowania bezpiecznego dystansu także w czasie przed i po jeździe na łyżwach, powiększono szatnię w obiekcie. Dodatkowo, zalecane jest pozostawienie jednego wolnego miejsca siedzącego pomiędzy osobami przebywającymi w szatni.

Godziny otwarcia:

➡️ od poniedziałku do czwartku: 15°°-20°°

➡️ w piątki: 15°°-21°°

➡️ w soboty oraz niedziele: 10°°-21°°

Obsługa zachęca do korzystania z lodowiska w weekendy w najmniej oblężonych godzinach: 10°°- 15°°.

⛸ Zaleca się korzystanie z własnych łyżew, jednakże obuwie do jazdy można też wypożyczyć na miejscu, jeśli nie posiadają Państwo własnej pary.

👉 Istnieje możliwość wynajęcia lodowiska na wyłączność. Rezerwacje oraz kontakt z operatorem obiektu pod numerem telefonu +48 509 402 304.

🌐 Wszystkie szczegółowe informacje oraz komunikaty dotyczące działalności obiektu znajdą Państwo na stronie Facebook, pod linkiem: www.fb.com/Lodowisko-Sirka-Uniejow

 

źódło: Gmina Uniejów

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ