LIGA TYPERÓW … Cichy zaprasza

21
35
views

DSCN0697

 

 

 

 

 

II EYCJA LIGI TYPERÓW

Po pierwszej udanej LIDZE TYPERÓW, przystępujemy do kolejnej zabawy w typowanie wyników naszych drużyn. Niestety jak już wiemy w tym sezonie, będziemy mieli doczynienia z sześcioma drużynami naszego Powiatu. Z poprzedniego grona naszych drużyn, wypadła nasza jedyna żeńska ekipa, która niestety z braku chętnych dziewczyn do uprawiania tej dyscypliny sportowej w Zygrach, zarząd był zmuszony do wycofania się z rozgrywek piłkarskich.

Drużyny których mecze będziemy typować:

– LKS Termy Ner Poddębice

– MGLKS Termy Uniejów

–  GLKS Sarnów/Dalików

– LKS Sazan Pęczniew

– GKS Pisia Zygry

– LKS Grom Powodów

 

I edycję, wygrał zdecydowanie Adam Cichosz, który został nagrodzony za swój „typerski” nos, przez Radnego Gminy Poddębice Przemysława Jaszczaka. W tej edycji Przemek, po raz kolejny pomoże nam w przebiegu LIGI TYPERÓW jak i nagrodzi najlepszego typera.

Drugie miejsce I edycji, zajął Konrad Kubiak a trzecie Tomasz Majchrzak, którzy otrzymali nagrody pocieszenia od Stowarzyszenia OK Poddębice.

 

W II edycji zasady się nie zmieniają i punktacja wygląda następująco:

– wytypowanie dokładnego wyniku 5 pkt.

– wytypowanie remisu 3 pkt.

– wytypowanie zwycięzcy 1 pkt

 

mecz nr. 1: LKS Termy Ner Poddębice – Zjednoczeni Stryków

mecz nr. 2: GKS Pisia Zygry – Tęcza Brodnia

 

Typujemy w komentarzach tego artykułu, ustalając stały nick i podanie adresu e-mailowego.

 

ZAPRASZAMY DO ZABAWY I ŻYCZYMY UDANYCH TYPÓW !!!

 

 

 

 

21 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ