Liga Nike Playarena ruszyła …

0
34
views

playarena

 

 

 

 

Obecny sezon rozgrywek Nike Playarena jest już na ostatniej prostej, nie przeszkadza to jednak Poddębiczanom, którzy otwierają ligę w swoim mieście!

Liga Playarena Poddębice liczy na tę chwilę siedem drużyn:
– Bang! Bang!
– Monopol
– Kaskaderzy z Hollywoodu
– Dream Team
– Sparta Niewiesz
– Efekt Porozumienia
– Raging Bulls

Lista nie jest jednak zamknięta, wciąż mogą dopisywać się kolejne zespoły.

MECZ INAUGURACYJNY
W pierwszym meczu w historii Playarena Poddębice zmierzą się ze sobą Dream Team i Sparta Niewiesz. Pojedynek odbędzie się 25.05.2015 (poniedziałek) o godzinie 19:30 na orliku przy Szkole Podstawowej nr1 im. Lotników Polskich w Poddębicach. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków aktywności fizycznej.

Bieżący sezon Nike Playarena kończy się z dniem 30 czerwca. W lipcu i sierpniu odbędą się półfinały i finały mistrzostw Polski oraz mistrzostwa Europy. Niestety drużyna, która zdobędzie mistrzostwo Poddębic w sezonie 2014/15 nie dostanie akredytacji na tegoroczne mistrzostwa Polski. Do końca sezonu pozostało zbyt mało czasu, by spełnić wymagania umożliwiające udział we wspomnianej imprezie.

ŚLEDŹ NA BIEŻĄCO PLAYARENA PODDĘBICE
Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące rozgrywek w Poddębicach znajdują się na oficjalnym fanpagu:  https://www.facebook.com/playarena.pce?fref=ts, oraz na oficjalnej stronie Liga Nike Playarena Poddębice: http://playarena.pl/umbrella?city_id=384
AMBASADOR PLAYARENA PODDĘBICE
Koordynatorem rozgrywek (tzw. Ambasador) w Poddębicach jest Patryk Ożadowicz.

 

 

Pierwsze koty za płoty!

W poniedziałek (25 maja) zainaugurowała rozgrywki Liga Nike Playarena w Poddębicach. W meczu otwarcia zmierzyły się ze sobą zespoły Dream Team i Sparta Niewiesz.

Kibice, którzy przyszli obejrzeć pierwszy mecz Ligi Nike Playarena w Poddębicach, a było ich około 25, nie mogli narzekać na brak emocji.  Obie drużyny walczyły bowiem o każdy centymetr boiska, zgodnie z powiedzeniem „gramy do końca”. Starcie było bardzo wyrównane, o czym świadczy różnica w zdobytych bramkach (6:5). Ostatecznie zwyciężyli gospodarze meczu (Dream Team), którzy tym samym przechodzą do historii Ligi Nike Playarena Poddębice.

Dream Team 6:5 Sparta Niewiesz

Bramki: M. Szubski, M. Frisz, K. Osiński, D. Stefański, P. Nowak x2 – D. Matuszewski, K. Kupczyk, T. Jóźwik, A. Michalak x2
Zawodnicy meczu: Przemek Nowak (Dream Team) i Jakub Śmiechowski (Sparta Niewiesz).

Terminarz najbliższych meczów, które odbędą się w Poddębicach, dostępny jest tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ