Konrad Kubiak i Jakub Jesionowski Mistrzami Polski !!!

0
91
views

BSS

Konrad Kubiak i Jakub Jesionowski Mistrzami Polski w Piłce Nożnej Plażowej, które odbyły się w miniony weekend w Ustce. Z brązowym medalem wracają do domu Maciej Marciniak i Bartłomiej Krysiak, którzy reprezentowali drużynę Grembacha Łódź.

Mistrzostwa Polski Piłki Nożnej Plażowej – Ustka 2014′

KP Łódź został Mistrzem Polski w piłce nożnej plażowej. W wielkim finale rozegranym w niedzielny wieczór na plaży w Ustce łodzianie okazali się lepsi od Hemako Sztutowo. Na najniższym stopniu stanęła druga drużyna z Łodzi BSC Grembach, który w meczu o trzecie miejsce nie dał żadnych szans drużynie Futsal & Beach Soccer Team Kolbudy.

Nadmorska impreza trwała od 30 lipca do 3 sierpnia. Najpierw rozegrano fazę grupową, w której uczestniczyło sześć drużyn podzielonych na dwie grupy po trzy zespoły. Do fazy finałowej awansowały po dwa najlepsze teamy. Poniżej przedstawiamy wyniki rywalizacji finałowej.

Półfinał
BSC Grembach Łódź – KP Łódź 3:4 (2:2, 0:2, 1:0)
(Bogusław Saganowski 5, 27, Witold Ziober 9 – Maciej Marciniak 5, Daniel Krawczyk 9, Piotr Klepczarek 14, 24-karny)
Hemako Sztutowo – Futsal& Beach Soccer Team Kolbudy 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Mecz o 5 miejsce
WIMA Vacu-Activ Słupsk – Boca Copacabana Gdańsk 2:5 (1:1, 0:3, 1:1)

Mecz o 3 miejsce
BSC Grembach Łódź – Futsal & Beach Soccer Team Kolbudy 10:0 (2:0, 3:0, 5:0)
(Bogusław Saganowski 4, 28, Tomasz Musik 9, Da Silva Barboza Paulinho 16, 35, Tomasz Wydmuszek 21, Witold Ziober 21’, 26’, 30’, 35)

Finał
KP Łódź – Hemako Sztutowo 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
(Tomasz Lenart 15, Piotr Klepczarek 22-karny – Bartłomiej Piechnik 27)

źródło: lodzkifutbol.pl

Mistrzem Polski Juniorów w Piłce Nożnej Plażowej 2014 roku została drużyna … MILENIUM GLIWICE !!!